Firma Serwitech zatrudni osobę na stanowisko mechanika, elektro-mechanika

11:19, 13.09.2021 Oferta pracy Aktualizacja: 11:21, 13.09.2021
Skomentuj

Firma P.H.U. Serwitech zatrudni osobę na stanowisko

mechanika, elektro-mechanika
ze znajomością branży motoryzacyjnej.

ZADANIA:

  • przeglądy wózków widłowych naprawy wózków spalinowych i elektrycznych
  • przygotowywanie wózków używanych do sprzedaży
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • wiedza teoretyczna i praktyczna w zakresie mechaniki, elektromechaniki
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP, UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych
  • zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
  • mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym młodym zespole techników

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na wskazany w ogłoszeniu  adres mailowy : [email protected]. TEL 695 680 053

W dokumentach aplikacyjnych prosimy wpisać:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez P.H.U. Serwitech z siedzibą w Bączylesie, na wybrane stanowisko(a). Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego na wybrane stanowisko(a), w celu prowadzenia innych postępowań rekrutacyjnych przez P.H.U. Serwitech.

(Oferta pracy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

ColkaColka

7 2

Za tą kasę to tylko ucznia możesz zatrudnić a nie mechanika 14:20, 29.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

A ileA ile

0 0

A ile na miesiac??? 22:57, 01.08.2021

Odpowiedz

PrzedsiębiorcaPrzedsiębiorca

0 0

Na miesiąc minimum ...od 1.01 to już 3010pln. Czy za przegląd ktoś będzie chciał zapłacić więcej aby mechanik mógł zarobić godnie? Oczywiście że nie.. . 07:17, 15.09.2021

Odpowiedz

0%