Koronawirus pojawił się w kolejnej placówce opiekuńczej na terenie naszego powiatu. Testy laboratoryjne potwierdziły Covid-19 u kilku pracowników i pacjentów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Gostyniu. O ile pracownicy przebywają w izolacji poza placówką, to dla zakażonych pacjentów na terenie ZOL-u wydzielono izolatorium.
Informację o ognisku koronawirusa w gostyńskim Zakładzie Opieki Leczniczej potwierdził Powiatowy Sztab Zarządzania Kryzysowego. - W Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Gostyniu zakażenie koronawirusem wykryto u 3 pracowników oraz 2 pacjentów. Pracownicy przebywają w izolacji poza placówką. Dla zakażonych pacjentów na terenie ZOL wydzielono izolatorium - czytamy w przesłanym komunikacie. Obecnie w ZOL przebywa 39 pacjentów w wieku od 60-93 lat.
::addons{"type":"alert"}
AMBORZY LUDWIK CHORA16:47, 22.10.2020
SZTAB ANTY KRYZYSOWY JUZ POWINIEN BYC ZLIKWIDOWANY Z KILKU OSOB NIE INFORMUJA MY JAKO PRACOWNICE ZOLU MAMY SIE DOWIADYWAC Z RADIA,A TYM SZEFEM PRAWDOPODOBNIE JEST JAKIS MARIAN
Enter13:35, 23.10.2020
No jak to jakiś Marian.To jest piękny Marian R.,ktory kilkanaście lat temu zmienił swoje rodowe nazwisko,bo źle się kojarzyło😠
Meksyk 14:31, 23.10.2020
Dbajcie o siebie, stosujcie się do podstawowych zasad postępowania przy Civid...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz