Zamknij

Nauczyciel informatyki

Nr oferty: StPr/24/0019Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wł Reymonta 7, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z informatyki w kl. 4-7
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 70 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Przygotowanie pedagogiczne
      • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Biegła znajomość pakietu Office (Word, Excel)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Mile widziana znajomość zasad oceniania kształtującego; chęć do pracy w edukacji alternatywnej
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Przedszkole Niepubliczne Jedność, Szkoła Podstawowa Jedność Katarzyna Konopka-Parzy
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Wł Reymonta 7, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Katarzyna Konopka-Parzy
        Numer telefonu: 536 932 803
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski, angielski
        Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Doradztwo. Przyjmowanie towaru. Pielęgnacja roślin balkonowych i szkółkarskich.
        StPr/24/0338
        data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Przygotowywanie podłoża do sadzenia. Dowóz towaru do klienta.
        StPr/24/0339

        StPr/24/0332
        data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        Praca na oddziale chirurgii ogólnej, pediatrycznym, paliatywnym, wewnętrznym. MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA NA UMOWĘ ZLECENIE
        StPr/24/0327
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
        wynagrodzenie od od 5 965 PLN

        StPr/24/0320
        data rozpoczęcia pracy od 16.04.2024

        Praca w sklepie z odzieżą używaną
        StPr/24/0306
        data rozpoczęcia pracy od 10.04.2024

        obsługa klineta
        StPr/24/0303
        data rozpoczęcia pracy od 15.04.2024

        Praca w lodziarni
        StPr/24/0301
        data rozpoczęcia pracy od 09.04.2024

        proste czynności przy przearanżowaniu przenoszenie kas fiskalnych montaż, demontaż regałów ściąganie wykładzin towarowanie
        311147
        data rozpoczęcia pracy od 18.04.2024
        wynagrodzenie od od 30

        Praca w dziale kadrowo-płacowym
        StPr/24/0291
        data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
        wynagrodzenie od od 4 600 PLN