Sprzątaczka

Nr oferty: StPr/20/0427Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kolejowa 1, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Utrzymanie porządku w gabinetach lekarskich, pomieszczeniach socjalnych itd.
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 0.625
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 25
Data rozpoczęcia: 03.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Uprawnienia:
    • Sumienność, dokładność i zangażowanie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ORTODENT Poradnia Stomatologiczna
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kolejowa 1, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: ortodent.gostyn@op.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Obsługa kotłów gazowych ( możliwość przyuczenia), naprawy hydrauliczne, naprawy ślusarskie, drobne prace remontowe, mechaniczne i elektryczne
      StPr/20/0466
      data rozpoczęcia pracy od 04.08.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Sprzedaż
      StPr/20/0458
      wynagrodzenie od od 3 999 PLN

      Montaż i serwis urządzeń chłodniczych - głównie do schładzania mleka .
      StPr/20/0456

      Montaż i serwisowanie urządzeń do pozyskiwania mleka
      StPr/20/0457

      StPr/20/0454
      data rozpoczęcia pracy od 03.08.2020

      (do przyuczenia)
      StPr/20/0437
      data rozpoczęcia pracy od 24.07.2020
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Sprawdzanie dokumentacji technicznej. Wykonywanie i sprawdzanie kosztów robót konserwacyjno-remontowych. Organizowanie, kierowanie i nadzorowanie robót budowlanych. Kontrola okresowa obiektów budowlanych.
      StPr/20/0432
      data rozpoczęcia pracy od 23.07.2020
      wynagrodzenie od 2 600 - 5 000 PLN

      Naprawa, wymiana, konserwacja instalacji wodno-kanalizacyjnej i gazowej w budynkach wielorodzinnych. Okresowe przeglądy instalacji gazowej.
      StPr/20/0433
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Utrzymanie porządku w gabinetach lekarskich, pomieszczeniach socjalnych itd.
      StPr/20/0427
      wynagrodzenie od od 1 800 PLN

      Praca biurowa w dziale sprzedaży
      StPr/20/0419
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2020
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN