Fizjoterapeuta

Nr oferty: StPr/20/0309Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Łokietka 3, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: .
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 28.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), brak
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: NZOZ REHABILITACJA, FIZYKOTERAPIA, MASAŻ LECZNICZY GIERCZYŃSKA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Łokietka 3, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 609 520 375
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    StPr/20/0400
    data rozpoczęcia pracy od 08.07.2020
    wynagrodzenie od 8 000 - 10 000 PLN

    Obsługa urządzeń magazynowych. Prace remontowe.
    StPr/20/0397
    data rozpoczęcia pracy od 13.07.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Obsługa klientów saloniku prasowego
    StPr/20/0388
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2020
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    Bieżące wykonywanie napraw oraz przeglądów maszyn i urządzeń. Wykonywanie przeglądów prewencyjnych (w oparciu o ustalony harmonogram). Wprowadzanie usprawnień i modyfikacji w obszarze maszynowym i narzędziowym. Stała współpraca z działami produkcyjnymi.
    StPr/20/0390
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020

    Organizacja pracy i nadzór nad pracą podległych zespołów na wybranych odcinkach linii produkcyjnych. Kontrola przebiegu procesu produkcyjnego. Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych. Nadzór nad jakością, higieną i bezpieczeństwem pracy. Realizacja zadań produkcyjnych pod względem ilości, jakości oraz wydajności maszyn.
    StPr/20/0391

    Organizowanie, planowanie oraz nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych. Dostosowanie poziomu zatrudnienia do aktualnych potrzeb. Bieżąca kontrola wydajności i efektywności podległych zespołów. Sprawne zarządzanie procesem produkcji na podległym obszarze. Wdrażanie działań usprawniających procesy produkcyjne. Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej. Sporządzanie raportów dla przełożonych. Ścisła współpraca z innymi działami firmy.
    StPr/20/0392
    data rozpoczęcia pracy od 30.09.2020

    StPr/20/0384
    data rozpoczęcia pracy od 02.07.2020
    wynagrodzenie od od 3 650 PLN

    Prace przy murarzu , tynkowanie ,docieplenia ,prace malarskie
    StPr/20/0369
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    Sprzątanie budynku administracyjno- produkcyjnego 2 razy w tygodniu po godzinie 15 tej.
    StPr/20/0371
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP oraz informowanie o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych. Przeprowadzanie kontroli warunków pracy. Uczestnictwo w analizie i ocenie ryzyka na stanowiskach pracy. Przeprowadzanie oraz dokumentowanie audytów BHP. Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników firmy i firm zewnętrznych. Sporządzanie raportów dotyczących wypadków, chorób zawodowych, pomiarów środowiska prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych. Przygotowywanie ocen ryzyka zawodowego, przeprowadzanie instruktaży stanowiskowych. Kontrola, ocena i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów, zasad BHP i PPOŻ.
    StPr/20/0367
    data rozpoczęcia pracy od 03.08.2020