Laborant/ka

Nr oferty: StPr/20/0273Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wrocławska 160, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Pobieranie prób surowca do badań; Wykonywanie badań surowca zgodnie z procedurami; Prowadzenie ewidencji prób; Prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych badań; Kontrola i nadzór nad sprzętem kontrolno -pomiarowym; Sporządzanie codziennych raportów; Ścisła współpraca z innymi działami firmy;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), brak
    Uprawnienia:
    • aktualna książeczka Sanepid
    • analityczne myślenie
    • Biegła znajomość pakietu Office (Word, Excel)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Umiejetność współpracy z zespołem [Umiejętność 1] : Zaangażowanie i sumienność [Inne] : Umiejętność posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową i sprzętem analitycznym; Wykształcenie wyższe: technologia żywności z specjalnością technologia mięsa;
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Elite Food Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wrocławska 160, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Anna Nowak
      Numer telefonu: 696 182 654
      E-mail: kadry@elitefood.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Pobieranie prób surowca do badań; Wykonywanie badań surowca zgodnie z procedurami; Prowadzenie ewidencji prób; Prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych badań; Kontrola i nadzór nad sprzętem kontrolno -pomiarowym; Sporządzanie codziennych raportów; Ścisła współpraca z innymi działami firmy;
      StPr/20/0273
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Zakładanie terenów zieleni (możliwość przyuczenia)
      StPr/20/0267
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2020
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Planowanie,organizacja i nadzorowanie pracy Wydziału Produkcyjnego; Realizacja zadań i planów produkcyjnych; Odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych; Osiąganie określonej wydajności produkcyjnej przy zachowaniu wymaganej jakości; Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej; Raportowanie realizacji zadań i wyników działu produkcji;
      StPr/20/0268
      data rozpoczęcia pracy od 18.05.2020

      Zapewnienie ciągłości produkcji w zakresie sprawności technicznej maszyn i instalacji; Planowanie i organizacja przeglądów prewencyjnych i konserwacji maszyn i urządzeń; Nadzór nad montażem i demontażem urządzeń; Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją związaną z funkcjonowaniem działu ze szczególnym uwzględnieniem maszyn, urządzeń i instalacji technicznych; Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji i optymalizacji procesów produkcyjnych;
      StPr/20/0269
      data rozpoczęcia pracy od 25.05.2020

      Rozwiązywanie problemów technicznych; Organizacja przeglądów,konserwacji i remontów maszyn; Analiza stanu technicznego urządzeń i maszyn; Utrzymywanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych; Zapewnienie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn; Współpraca z serwisem; Podejmowanie odpowiednich kroków mających na celu utrzymanie ruchu;
      StPr/20/0270

      Organizacja pracy i nadzór nad pracą podległych zespołów na wybranych odcinkach linii produkcyjnych. Kontrola przebiegu procesu produkcyjnego, rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych. Nadzór nad jakością, higieną i bezpieczeństwem pracy. Realizacja zadań produkcyjnych pod względem ilości, jakości oraz wydajności maszyn.
      StPr/20/0261

      Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kontrola kompletacji, weryfikacja załadunków towaru; Kontrolowanie dostaw, kontrola nad prawidłowym rozmieszczeniem produktów ; Monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanach wyrobów , szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych; Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie.
      StPr/20/0262
      data rozpoczęcia pracy od 11.05.2020

      Uczestniczenie w procesie pakowania i jego kontrola. Dokładności wykonywanej pracy. Realizowanie celów zespołowych.
      StPr/20/0263
      data rozpoczęcia pracy od 04.05.2020

      StPr/20/0245
      data rozpoczęcia pracy od 16.04.2020
      wynagrodzenie od od 2 712 PLN