Nauczyciel przedszkola

Nr oferty: StPr/20/0117Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Górna 1a, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - edukacja i terapia dzieci z niepełnosprawnością, w tym z autyzmem - prowadzenie zajęć edukacyjnych - prowadzenie terapii pedagogicznej - opieka nad grupą - czynności opiekuńczo-porządkowe - prowadze
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.75
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 30
Data rozpoczęcia: 01.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
    • Studia podyplomowe - oligofrenopedagogika
    • opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedszkole Niepubliczne Jedność, Szkoła Podstawowa Jedność Katarzyna Konopka-Parzy
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Górna 1a, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Konopka-Parzy
      Numer telefonu: 601 499 314
      E-mail: przedszkole@spjednosc.pl
      Język aplikacji: angielski, polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Więcej informacji: https://biuletyn.gostyn.pl/oferta-pracy/11136/stanowisko-ds-obslugi-rady-miejskiej
      StPr/20/0152
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2020
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      StPr/20/0148
      data rozpoczęcia pracy od 20.02.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Rekrutacja pracowników. Kontakt z klientem.
      StPr/20/0143
      data rozpoczęcia pracy od 18.02.2020
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Obsługa klienta (art. motoryzacyjne)
      StPr/20/0134
      data rozpoczęcia pracy od 17.03.2020

      - edukacja i terapia dzieci z niepełnosprawnością, w tym z autyzmem - prowadzenie zajęć edukacyjnych - prowadzenie terapii pedagogicznej - opieka nad grupą - czynności opiekuńczo-porządkowe - prowadze
      StPr/20/0117
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2020

      Obróbka blachy
      StPr/20/0082
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2020

      StPr/20/0061
      data rozpoczęcia pracy od 23.01.2020
      wynagrodzenie od od 7 500 PLN

      Zakładanie terenów zieleni (możliwość przyuczenia)
      StPr/20/0022
      data rozpoczęcia pracy od 13.01.2020

      StPr/20/0011
      data rozpoczęcia pracy od 08.01.2020
      wynagrodzenie od od 4 117 PLN