Doradca Techniczno Handlowy

Nr oferty: StPr/19/0639Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Aktywna sprzedaż terenowa środków do produkcji rolnej (miejsce wykonywania pracy: powiat gostyński)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 30.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
    • OBSŁUGA KOMPUTERA
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : Miejsce wykonywania pracy to cały powiat gostyński.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: TIMAC AGRO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Batorowska 15, 62-081 Przeźmierowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Maciej Majchrzycki
      Numer telefonu: 785 057 729
      E-mail: maciej.majchrzycki@pl.timacagro.com
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Ekspozycja i sprzedaż towaru
      StPr/19/0696
      data rozpoczęcia pracy od 25.11.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Transport krajowy
      StPr/19/0694
      data rozpoczęcia pracy od 22.10.2019
      wynagrodzenie od od 7 500 PLN

      StPr/19/0692
      data rozpoczęcia pracy od 21.10.2019

      StPr/19/0686
      data rozpoczęcia pracy od 14.10.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      StPr/19/0687
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2019
      wynagrodzenie od od 1 500 PLN

      StPr/19/0680
      data rozpoczęcia pracy od 07.10.2019
      wynagrodzenie od od 4 117 PLN

      Prace przy obróbce blachy
      StPr/19/0659
      data rozpoczęcia pracy od 27.09.2019

      StPr/19/0660
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019

      Aktywna sprzedaż terenowa środków do produkcji rolnej (miejsce wykonywania pracy: powiat gostyński)
      StPr/19/0639
      data rozpoczęcia pracy od 30.09.2019
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      StPr/19/0732
      data rozpoczęcia pracy od 12.09.2019
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN