Kurier

Nr oferty: StPr/22/0470Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: dostarczenie paczek do klienta na terenie Gostynia, odbiór przesyłek - Leszno
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MIL-JÓZ SPEED Milena Kaźmierczak
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Jana Pawła II 73/2, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Milena Kaźmierczak
      Numer telefonu: 603 599 955
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Segregacja. Przygotowanie materiału wsadowego. Oddzielanie i sortowanie surowców do ponownego przetworzenia. Załadunek odpadów do miejsca segregacji.
      StPr/22/0401
      data rozpoczęcia pracy od 04.06.2022
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      StPr/22/0390
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
      wynagrodzenie od od 3 772 PLN

      Transport towaru. Załadunek i rozładunek towaru.
      StPr/22/0391
      wynagrodzenie od od 3 110 PLN

      Obsługa linii produkcyjnej. Kontrola jakości towaru.
      StPr/22/0392

      Prace przy remontach i budowach domów oraz budynków niemieszkalnych
      StPr/22/0394
      data rozpoczęcia pracy od 23.05.2022
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Prace przy produkcji palet
      StPr/22/0383
      data rozpoczęcia pracy od 18.05.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 do 5 000 PLN

      Przewóz towarów
      StPr/22/0381
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022
      wynagrodzenie od od 3 173 PLN

      StPr/22/0377
      data rozpoczęcia pracy od 16.05.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 600 PLN

      StPr/22/0380
      wynagrodzenie od od 3 700 PLN

      dostarczenie paczek do klienta na terenie Gostynia, odbiór przesyłek - Leszno
      StPr/22/0470
      data rozpoczęcia pracy od 13.05.2022