Informatyk

Nr oferty: StPr/22/0518Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 1 Maja 18, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: • zapewnienie ciągłości funkcjonowania struktury informatycznej Banku, • wsparcie techniczne dla pracowników – zdalne i bezpośrednie, • instalacja urządzeń, sprzętu komputerowego i oprogramowania, • analizowanie problemów związanych ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem, • konfigurowanie urządzeń sieciowych, • zarządzanie stroną internetową, • diagnozowanie usterek sprzętu, • kontrola wykorzystywanego oprogramowania, • instalacja nowych rozwiązań teleinformatycznych, • kontakt z firmami zewnętrznymi związanych z IT, • nadzór nad sprzętem powierzonym pracownikom, • nadzór nad wykorzystywanymi licencjami, • zapewnienie bezpieczeństwa danych, • nadzór nad systemem kopii.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie branżowe
    Język:
    • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • analityczne myślenie
      • prawo jazdy kat B
      • bardzo dobra obsługa komputera
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Dokładność i systematyczność, umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów, dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych. Znajomość zagadnień sieciowych, podstawowa wiedza na temat środowiska domeny, oprogramowania antywirusowego, systemu automatycznych aktualizacji itp.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: POWIATOWY BANK SPÓŁDZIELCZY W GOSTYNIU
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 1 Maja 18, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Jarosław Celka
        Numer telefonu: 65 572 00 77
        E-mail: centrala@pbsgostyn.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodwcą
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        StPr/22/0561
        data rozpoczęcia pracy od 08.08.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        StPr/22/0554
        data rozpoczęcia pracy od 16.08.2022
        wynagrodzenie od od 19,7 PLN

        StPr/22/0547
        data rozpoczęcia pracy od 01.08.2022
        wynagrodzenie od od 5 776 PLN

        StPr/22/0543
        data rozpoczęcia pracy od 29.07.2022
        wynagrodzenie od od 3 681 PLN

        StPr/22/0544

        StPr/22/0545
        wynagrodzenie od od 5 323 PLN

        Montaż/serwis schładzalników do mleka (pracodawca zapewnia pełne wsparcie oraz szkolenia)
        StPr/22/0530
        data rozpoczęcia pracy od 25.07.2022
        wynagrodzenie od od 5 500 PLN

        Montaż i serwis urządzeń udojowych (pracodawca zapewnia pełne wsparcie oraz szkolenia)
        StPr/22/0531

        StPr/22/0527
        data rozpoczęcia pracy od 22.07.2022
        wynagrodzenie od od 4 500 do 6 000 PLN

        StPr/22/0520
        data rozpoczęcia pracy od 20.07.2022