Zamknij
REKLAMA

Piątek 13-tego okazał się dla nich pechowy. Policjanci mieli nosa, wiedzieli gdzie się ustawić

15:43, 16.11.2020 | M.S
Skomentuj
REKLAMA

Podobne zachowania spotykają się ze zdecydowaną reakcją policji. Tak było również w tych dwóch przypadkach. W ciągu zaledwie jednej godziny, w tym samym miejscu, policjanci gostyńskiej drogówki zatrzymali dwóch pijanych rowerzystów, którzy razem mieli prawie 3 promile alkoholu.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z KPP w Gostyniu pełniąc służbę na ul. Kusza w Poniecu, w piątek 13 listopada, zatrzymali dwójkę pijanych rowerzystów. Obaj wpadli w ciągu zaledwie jednej godziny. - Do pierwszego zatrzymania doszło o godz. 19:30. 25-letni  mieszkaniec gminy Poniec ,który kierował rowerem miał 1,5 promila w wydychanym powietrzu. - mówi asp. sztab. Monika Curyk, zastępca rzecznika KPP w Gostyniu. - Dokładnie godzinę później policjanci zatrzymali 32 latka, który miał 1,4 promila w wydychanym powietrzu. - mówi zastępca rzecznika KPP Gostyń.

Teraz nietrzeźwi kierujący muszą się liczyć z konsekwencjami prawnymi. Ich sprawa zajmie się sąd. Mężczyznom grozi kara grzywny, kara aresztu oraz zakaz prowadzenia pojazdów nie mechanicznych do 3 lat.  

[ALERT]1605537752551[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Wlkp. Wlkp.

3 2

A co do tego mają sądy? !?!?! Miało być ,,bezpiecznie" . Weźmy przykład z Niemiec. Tam nie ma głównych dróg przez wioski. Tam są drogi dojazdowe. A u nas tylko pisiory czekają na to kto nawet przejdzie się pod minimalnym stezeniem apk. I to mówiąc o ludziach a nie pijane młodzieży i ludziach co nic nie dają rady z tym nawet zatrute alkoholem... 22:55, 16.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jaja

1 0

w sumie mieli prawie 3promile-jakby tak podliczyli wszystkich zatrzymanych pod wplywem z calego miesiaca to dopiero bylby rekord "pod wplywem" 10:00, 17.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA