Zamknij
REKLAMA

Pechowy odcinek krajowej "dwunastki" Tylko w sobotę doszło tam do dwóch zdarzeń drogowych

11:06, 19.10.2020 | J.J
Skomentuj Zdjęcie poglądowe/fotolia/archG24/fotomontaż
REKLAMA

Co jakiś czas na tym odcinku krajowej „dwunastki” dochodzi do zdarzeń drogowych. W minioną sobotę również doszło tam do dwóch kolizji. Pierwsze dotyczyło zderzenia ze zwierzyną leśną, drugie niedostosowania prędkości do warunków jazdy, przez młodego kierowcę BMW.

Niby prosta droga, dobrze oznakowana, a co jakiś czas dochodzi tam do wypadków i kolizji drogowych. W miniony weekend pomiędzy Gostyniem a Golą doszło do dwóch kolizji, w których na szczęście nikt nie ucierpiał.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w sobotę 17 października, tuż przed godz. 19. Kierująca seatem kobieta uderzyła w przebiegającą przez drogę zwierzynę leśną – Według oświadczenia kierującej samochodem marki Seat, znajdując się na prostym odcinku drogi uderzyła w przebiegające z lewej strony na prawą zwierzynę leśną, powodując uszkodzenie pojazdu – informuje podkom. Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy KPP w Gostyniu. Ani 26-letniej kobiecie, która kierowała autem ani siedzącemu obok pasażerowi nic się nie stało. Wobec kierującej nie zastosowano też żadnych kroków prawnych.

Do drugiego zdarzenia na tym samym odcinku krajowej „dwunastki” doszło tego samego dnia ok. godz. 23.30. Pomiędzy Gostyniem a Otówkiem samochód osobowy marki BMW wjechał do rowu. - Kierujący samochodem marki BMW, 18-letni mężczyzna, nie zastosował prędkości do warunków atmosferycznych, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego roku - dodaje podkom. Myszkiewicz

Kierowca był trzeźwy, nie potrzebował też pomocy medycznej. W aucie podróżowało jeszcze dwóch pasażerów, którzy także wyszli z kolizji be szwanku.

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

KierowcaKierowca

5 0

W pierwszym przypadku to pech. Ale w drugim to głupota młodego kierowcy nomen omen BMW. 11:41, 19.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

assass

4 0

rów jest z prawej i z lewej strony jezdni czeka na *%#)!& kierowców zwłaszcza z BMW 17:04, 19.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Komentujący Komentujący

2 2

Co mogę dodać, BMW XDDD
Tylko Audi 20:42, 19.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ktosktos

0 0

na ytemat kierowcow bmw to zal nawet pisac,to sa psychole,dzis mnie wyprzedził w Piaskach na podwojnej linii przed CPN ,cepy jakich duzo w bmw
11:49, 25.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


zdziwionyzdziwiony

0 0

to co powiedziec o drodze woj. 434 Stara Krobia -Zychlewo? 17:42, 27.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA