Dwa zastępy straży pożarnej z Gostynia interweniowały dziś na terenie powiatu kościańskiego. Na drodze wojewódzkiej 308 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce wezwano karetkę, ponieważ jedna z uczestniczek kolizji potrzebowała pomocy.
Do zdarzenia doszło w miejscowości Bielewo, powiat kościański. Na przeciw kościoła zderzyły się dwa samochody osobowe - Fiat Punto na kościańskich tablicach rejestracyjnych i Renault Kangoo, którym kierował mieszkaniec powiatu gostyńskiego. Wiadomo, że pojazdy poruszały się w tym samym kierunku i na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą w kierunku Cichowa doszło do zderzenia. Uszkodzone pojazdy zablokowały jeden pas ruchu, a na miejscu pojawili się strażacy z powiatu gostyńskiego i kościańskiego, policja oraz zespół ratownictwa medycznego, który udzielił pomocy jednej z uczestniczek kolizji. Wyjaśnianiem przyczyn i okoliczności zdarzenia zajęli się kościańscy funkcjonariusze.
[ALERT]1585311407268[/ALERT]
Gostyń świętował Mikołajki jak nigdy wcześniej!
Szkoda ze plakatu nie ma materiale g24 Za to reklam full
Smoxzek
10:12, 2025-12-08
Kibolski prezent na Mikołajki. Zamiast "ustawki" była f
*%#)!&
Aleksandra
08:23, 2025-12-08
Stawką nie był nie wyłączni puchar! Na trybunach...
Africa africa huzaria łe le le le, teraz majom wrogi nofszy spszent elektrunike. A nie czopki z blachy. Africa
Macumba
08:21, 2025-12-08
Stawką nie był nie wyłączni puchar! Na trybunach...
Co to za sport ?bicie sie po mordach ? ciemnogrod
nax
07:05, 2025-12-08
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz