Nawet 5 lat więzienia grozi młodemu mężczyźnie, który uderzył kamieniem w tył głowy swojego kumpla. Poszkodowany mieszkaniec Gostynia stracił przytomność. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Rozróbę sprowokowała kłótnia i szarpanina na placu zabaw przy ul. Leszczyńskiej w Gostyniu. Jak się okazało obaj mężczyźni byli kompletnie pijani.
Wszystko wydarzyło się 19 lutego br. około godziny 10:45 dyżurny. Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu otrzymał zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie, który został uderzony w głowę na placu zabaw przy ul. Leszczyńskiej w Gostyniu. - Niezwłocznie na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy potwierdzili treść zgłoszenia, ustalili dane pokrzywdzonego, świadków i sprawcy zdarzenia. Okazało się, że do trzech siedzących na ławce mężczyzn podszedł ich kolega, 26-letni mieszkaniec gminy Gostyń. Podczas krótkiej rozmowy doszło do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami, a następnie szarpaniny w trakcie której 26-latek uderzył kamieniem w tył głowy 31-latka. Po zadaniu ciosów napastnik oddalił się z miejsca zdarzenia. - informuje podkom. Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy KPP w Gostyniu
Jak informuje policja, mężczyzna został zatrzymany chwilę później na ul. Polnej. Natomiast pokrzywdzony z obrażeniami głowy i ręki trafił do szpitala. Jak się okazało obaj byli kompletnie pijani - Policjanci wykonując czynności ustalili, że sprawca zdarzenia i ofiara byli pijani. Napastnik miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie, a pokrzywdzony blisko 4 promile – dodaje podkom. Myszkiewicz
Agresywny 26-latek usłyszał już zarzut i został przesłuchany. Przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Za czyn którego się dopuścił grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
junek.11:06, 21.02.2020
4 promile mieć to gościu nie trzezwieje wcale ciąg alkoholowy non stop !!!!!!
No11:13, 21.02.2020
Na tej Polnej to patologia
Zenek12:15, 22.02.2020
Plac zabaw znajduje się przy ul. Leszczyńskiej i Parkowej...a nie Polnej. I to przy sklepie spożywczym przy ul. Parkowej jest zazwyczaj zgromadzenie meneli.
Japrdl11:27, 21.02.2020
10:45
Xyxyx11:44, 21.02.2020
Non stop siedzą w parku i na placu zabaw przy Leszczyńskiej.
Strach iść na spacer w biały dzień. Ostatnio nawet jeden załatwiał swoje potrzeby siedzac pod sklepem na ul
Polnej. Obrzydliwe
Jxjxjjxjxjxj12:45, 21.02.2020
To nie łaź na spacery cioto
Toya11:45, 21.02.2020
Plac zabaw przeistacza się w pijacką melinę, nie tylko latem , jak się okazuje. A policja gdzie????
Denaturat i rura na 19:38, 21.02.2020
Jaka policja? A od czego straż wiejska z Gostynia? Te komendat jak żeś raki gieroj i po wsiach mandaty wystawiasz za kolorowe gazety w kotłowni to stań na wysokości zadania, do którego jesteś powołany i zrób porządek z pijaczkami, byle skutecznie! Paragraf, który pozwala ci wejść na ten plac i interweniować powinieneś znać! Zlikwidować służbę nierobów w mundurach, którym tworzy się sztucznie etaty w urzędach!
Konrad22:33, 21.02.2020
Do denaturat. Mocno mi się wydaje, że SM dobrała się TOBIE do du...y i nie możesz ich zdzierżyć.
Denaturat09:33, 22.02.2020
Do Konrad. Chciałbyś, niestety nie mają do czego, a wiem, bo czytam lokalnego newsweeka. Czy mi uwierzysz czy nie to już twój problem. Rozumiem, że pijusy przeszkadzają ci mniej niż to co ujawniła straż. Ciekawe co zrobiła z wysypiskiem w Kunowie? Ruszyć na słabszego żadna sztuka. Tu mogliby realnie w pysk dostać i galoty pełne urzędniczej odwagi.
Bil12:08, 21.02.2020
10:45 środa 4 promile tragedia, margines społeczny.
eva13:09, 21.02.2020
Do pracy a nie piciu piciu od rana. W parku i na placu zabaw syf i wszędzie leży zbite szkło.Nikt nie może z tym zrobić porządku!!!!!Przykre!
ola13:28, 21.02.2020
na placu zabaw non stop chlanie, syf i hałas....gdzie są służby??? tylko zal ludzi, ktorzy tam mieszkają nad skate parkiem itd spółdzielnia tez ma gdzieś to wszystko, siedzą i tyłki grzeją w biurze, nic poza tym ich nie obchodzi, ze na ławeczce siedzi patola non stop
Kołchoz14:40, 21.02.2020
Brak pieszych patroli, gdyby były i jasne byli by tam kilka razy na dzień to wykończyli by meliniarzy,
ja to wiem organy państwowe to potrafią.I wtedy prawdopodobnie było by to dochodowe bo wszyscy by musieli korzystać z tanich pijalni i zaraz takie by się pootwierały i jakie przychody dla medycyny i wpływów z kar i zakładów pogrzebowych i kościoła.
Brak słów 16:08, 21.02.2020
No chłopski zaszaleli z promilami ?
Jenny16:41, 21.02.2020
Ten plac zabaw to dzicz,zabawy urządzają sobie pijani dorośli,zaopatrują się w alkohol w pobliskim sklepie.Strach tamtędy przechodzić podobnie jak przez park w strzelnicy.
fg18:26, 21.02.2020
Kamera na "wałach" chyba na nic się nie przydaje, skoro okoliczni żule zrobili sobie z tego miejsca melinę nawet w biały dzień.
Jaja20:30, 21.02.2020
...usiedli sie i na ławce i jeden w łeb zarobił ......aby......
Mr20:43, 21.02.2020
Kamery w tym miescie to kpina.od lat wiem ze sa nieskuteczne
Beholder21:04, 21.02.2020
Kamerami powinien sie zajmowac pasjonat a nie czlowiek na etacie kiedy to zrozumiecie?
M122:06, 21.02.2020
Brak policyjnych pieszych patroli na wałach i na Przemysława II. Siedzą na ławkach i chleją robiąc przy tym bałagan i hałas. Czasami gdy spółdzielnia wystawi ławki to nie można do domu wejść
Pracowity 09:27, 22.02.2020
Taka patologia to tylko w mięsie a zawsze wsi się czepiali. A tu popatrz mieszczuchy dzień pracy jeszcze ranek a już kompletnie pijani kamieniami się okładają. Taka patologia na MOPSie nieroby to tylko w mieście.
Kołhoz01:36, 23.02.2020
Musiał być trzeźwy w mopsie bo by mu nie dali, ale musieli mu trochę dać bo te promile.
Pjoter12:53, 22.02.2020
4 promile po 10 rano. Nie mam pytań...
małpka20:20, 22.02.2020
Gostyń - miasto patoli
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zupa, żeberka i serdeczne powitanie. Tak wyglądał...
A ofiarę klecha pozbierał
Gregor
07:52, 2025-07-08
Polonezem przez pół Europy i tureckie bezdroża...
Poldek da rade, byle kowal naprawi a zepsuć się nie ma zabardzo co, prosta konstrukcja, ja swoim w jeden dzień zrobilem 1200 km jechał jak po szynach i był wygodny, miał coś w sobie, pzdr.
Polonez 1.5 lpg oczy
03:05, 2025-07-08
W ostatnich latach odnotowano podejrzenia przemocy...
Jakie dziennikarstwo, zbieranina nie umiejacych pisać poprawną polszczyzną, klecących mierne babole ludzi pod wodzą równie miernego pseudodziennikarza redaktura, zezwalajacego na manipulacyjne teksty byle tylko przyciągnąć uwage, niestety albo stety większość zauważa ta tanią socjotechnikę, może lepiej kierownik lepiej zajmie sie tym galartem ze świnioka.
Mani-palanci
01:54, 2025-07-08
Zupa, żeberka i serdeczne powitanie. Tak wyglądał...
A może szykujmy się na przyjęcie zmęczonych pielgrzymów po ewentualnej powodzi która nad nami wisi? A pewnie znów zaskoczenie będzie wielkie.
Addi
00:02, 2025-07-08
0 0
4 promile to dawka smiertelna dla niektórych