Zdarzenie drogowe z udziałem trzech pojazdów na trasie Gostyń - Poniec. Na miejscu jest policja, która wyjaśnia, co dokładnie wydarzyło.
Około godz. 15:00 na odcinku drogi pomiędzy Franciszkowem a Czarkowem doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, brały w nim udział dwa samochody osobowe - Opel, który uderzył w drzewo, Volkswagen oraz ciągnik rolniczy.
Na miejsce skierowano służby ratunkowe, w tym policję, straż pożarną oraz zespół ratownictwa medycznego. Jeden z uczestników zdarzenia wymagał pomocy medycznej i został przewieziony do szpitala na dalsze badania. Pozostałym kierowcom nic się nie stało.
Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające, aby ustalić dokładny przebieg oraz przyczyny wypadku. Droga jest zablokowana.
AKTUALIZACJA GODZ. 10:15
- Wczoraj około godziny 14.30 na drodze pomiędzy Franciszkowem a Czarkowem doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42-letni kierujący Oplem, podczas wyprzedzania ciągu pojazdów oraz ciągnika rolniczego z rozrzutnikiem, na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze i uderzył lewą stroną pojazdu w drzewo, następnie Opel uderzył w wyprzedzany samochód VW oraz w rozrzutnik. W chwili zdarzenia kierujący ciągnikiem rolniczym wykonywał manewr skrętu w lewo w pole. Volkswagenem kierował 36-letni mężczyzna, a zestawem rolniczym 46-latek. Do szpitala z obrażeniami trafił kierowca Opla. Postępowanie prowadzone w sprawie wypadku drogowego ustali przyczyny i okoliczności tego wypadku - informuje kom. Monika Curyk, oficer prasowy KPP w Gostyniu.
::addons{"type":"alert"}
::news{"type":"see-also","item":"84611"}
::news{"type":"see-also","item":"84605"}
::news{"type":"see-also","item":"84563"}
5 11
Pewnie prędkość
13 0
I brak oznakowania objazdu - dojechac do zdarzenia i codac się - brawo
11 13
Niestety pan tym oplem mysli ze jest panem drogi nie raz wykonywał niebezpieczny manewr wyprzedzania...
18 2
Znasz go dobrze ze juz oceniasz ze to on byl winny tej sytuacji. Łatwo kogoś oceniać poczekajmy co policja powie w tym temacie.
8 0
Czyżby pisał to kierowca golfa, ratując swój tyłek?!
14 2
Traktorzysta święty. Ciekawe ciagnik miał widoczny kierunkowskaz. Dodatkowo w miejscu zdarzenia są pochylone drzewa, więc nie zdzwiłobym się gdyby kierowca ciągnika zajechał drogę wyprzedzającym autom osobowym
11 0
raczej to kierowca golfa nie upewnił się czy inne auto go nie wyprzedza........ niestety
8 0
Dokładnie piszą bzdury. Kierowca golfa zepchnął Opla na drzewo gdy ten go wyprzedzał. Kierowca Golfa Zaczął wyprzedzać traktor wtedy kiedy Kierowca Opla już go wyprzedzał.
4 2
Ja to jestem ciekawa dlaczego poniecka straż jechała prawie pół godziny później do tego zdarzenia. Na kanale nadawczym poniec moje miasto dodali informację, że droga zablokowana o godzinie 15:01. A wyjeżdżali grubo 20 minut po 15.
4 1
To pytanie do dyspozytora PSP straż wyjechała w czas alarmowania bo alarmowanie dla OSP było po 15.20 z resztą nie twoja sprawa .
4 9
A ta pani która pracuje w tej straży z ponica co byłem na wypadku niech się zajmie pracą a nie *%#)!&
4 1
Tak sobie czytam i myślę kto może dodawać takie negatywne komentarze na temat strażaków ochotników troszkę to żenujące bo dobrze wszyscy wiemy że jeśli potrzebujemy pomocy to właśnie oni są zawsze pierwsi na miejscu i dostępni A tak negatywne komentarze moim zdaniem to piszą tylko jacyś zawistni strażacy z ościeżnych jednostek gorąco pozdrawiam strażaków z Ponieca zawsze pomagają i są na czas.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz