Pawie pięć promili mieli razem dwaj kierowcy, którzy w miniony weekend wpadli w ręce gostyńskich policjantów. Pierwszego zatrzymano w Szelejewie Drugim, drugiego na trasie Śmiłowo - Drzewce. Staną przed sądem za kierowanie pojazdami w stanie nietrzeźwości.
W niedzielę (20 czerwca) ok. godz. 9 rano policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyniu zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Renault. Był nim 56-lenti mieszkaniec gminy Piaski. - Podczas kontroli drogowej policjanci wyczuli od mężczyzny woń alkoholu i poddali go badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że mężczyzna ma 2,3 promila alkoholu w organizmie - mówi asp. sztab. Monika, oficer prasowy KPP w Gostyniu.
Jeszcze więcej wydmuchał 38-latek - mieszkaniec gminy Poniec, którego policjanci zatrzymali jadącego autem w sobotę (19 czerwca) ok. godz. 18. na drodze Śmiłowo - Drzewce. - Kierujący miał 2,5 promila w organizmie - mówi rzecznik gostyńskiej komendy.
Obaj kierowcy muszą liczyć się z konsekwencjami. Policjanci już zatrzymali im prawa jazdy, ale niebawem staną też przed sądem. Grozi im do dwóch lat pozbawienia wolności.
[ALERT]1624289033359[/ALERT]
Interwencja18:56, 21.06.2021
Proszę niech redakcja coś zrobi z oświetleniem na ul bojanowskiego to chyba gminy albo powiatu nie wiemy gdzie iść
Lol19:15, 21.06.2021
Zmienicie kiedys te policjantkę na zdjęciu?
ruda09:49, 22.06.2021
wszystkie policjantki w Gostyniu nadają się na bruk.
T11:42, 22.06.2021
spokojnie blondynko !! nie podniecaj się bo zaparcia dostaniesz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Stało się! Ministerstwo zrywa umowę na rozbudowę ZOL-u
Chcieliście wyd... Freda?Fred wyd... Was!!! Koniec kropka, jeśli ktokolwiek z rządzących na poziomie lokalnym zaufał obecnemu rządowi centralnemu to musi się udać do szpitala w Kościanie tego od głowy!!! I tak to się kończy trzeba się uśmiechać 👍👍👍
Norma
00:56, 2025-07-19
Stało się! Ministerstwo zrywa umowę na rozbudowę ZOL-u
Starostwo to nie starostwo tylko dziadostwo🤠
ppp
23:30, 2025-07-18
Przeżyła koszmar podczas spaceru z psem po Brzeziu
Mieszkam na Brzeziu odkąd się urodziłam i każdy zawsze wiedział że tam brama otwarta jest zawsze i pies wybiega, nawet na noc go zawsze wypuszczali żeby sobie pobiegał więc śmieszne jest tłumaczenie że pies uciekł bo furtka była otwarta 😂 dobrze że nie doszło do jeszcze większej tragedii ‼️‼️‼️
Mieszkanka brzezia
23:24, 2025-07-18
Przeżyła koszmar podczas spaceru z psem po Brzeziu
U weterynarza w kojcu siedzi ratlerek i wilczur. Wilczur się pyta - za co tu jesteś? - a, spałem sobie spokojnie na posesji u mojego pana, a za płotem jakiś chuligan rzucał we mnie kamieniami, to się zezłościłem i przeskoczyłem przez ogrodzenie i rzuciłem mu się do szyli i go pogryzłem. - no i co teraz? - no jak to co, za pogryzienie teraz mnie uśpią. A ty za co tu jesteś? - a ja jestem za to, bo mój pan wyjechał, a pani na dworze rozwieszała pranie, nachyliła się, taka *%#)!& a mi stanął i jak rzuciłem się na nią od tyłu... - no i co, też do uśpienia? - nie, do obcięcia pazurów 🤣🤣🤣
Dowcip
23:10, 2025-07-18
9 2
NA ZDJĘCIU MUSI BYĆ WŁAŚNIE TA PANI SKORO JEST OFICEREM PRASOWYM. (LOL DZIWNE JEST TO TWOJE PYTANIE?)