Zamknij
REKLAMA

Chce zrobić porządek pod tym sklepem... To co się tam dzieje przeszkadza ludziom

09:37, 07.04.2021 | M.S
Foto: KPP Gostyń
REKLAMA

Policjantem jest od ponad dekady, a doświadczenie zdobywał w Poznaniu i Gostyniu. Od czterech lat jest dzielnicowym, a jego rewir obejmuje miejscowości w gminie Pogorzela. Na najbliższe miesiące wyznaczył sobie plan priorytetowy, który dotyczy m.in. przypadków zaśmiecania i spożywania alkoholu w okolicy sklepu w jednej z wiosek.

Mł. asp. Rafał Nawrocik w policji służy od 2009 roku. Rozpoczynał w Oddziale Prewencji Policji w Poznaniu. Od 2012 do 2015 roku służył w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. Następnie w Posterunku Policji w Krobi, a od 4 lat jest dzielnicowym w Posterunku Policji w Borku Wielkopolskim. Jego rewir służbowy to miejscowości w gminie Pogorzela: Bułaków, Kaczagórka, Małgów, Małgów Stawy, Paradów, Wziąchów,  Wziąchów Nowiny, Międzyborze, Taczanówko, Kromolice, Bielawy Pogorzelskie, Elżbietków, Gumienice, Głuchów, Łukaszew, Ochla, Józefów Ochelski, Dobrapomoc.

Podobnie jak wszyscy dzielnicowi, także mł. asp. Rafał Nawrocik realizuje swój plan priorytetowy mający pomóc zwiększyć poziom bezpieczeństwa oraz rozwiązać najbardziej nurtujące  problemy. Dlatego w najbliższym czasie będzie zwracał szczególną uwagę na wokół jednego z wiejskich sklepików.

Założeniem priorytetowym mł. asp. Rafała Nawrocika w okresie pierwszego półrocza 2021 roku jest ograniczenie popełnianych wykroczeń w rejonie sklepu spożywczego we Wziąchowie. Przypadki zaśmiecania, grupowania się młodzieży, spożywania alkoholu oraz inne przejawy łamania obowiązujących przepisów negatywnie wpływają na ocenę bezpieczeństwa w oczach mieszkańców miejscowości - informuje asp. sztab. Monika Curyk, oficer prasowy KPP w Gostyniu.

Z mł. asp. Rafałem Nawrocikiem można się skontaktować w sytuacjach nagłych, ale też w sprawach wykroczeń, prosić o pomoc czy poradę. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 47 7725330/ 786936242 lub drogą elektroniczną pod adresem e-mail:  dzielnicowy.borek13@po.policja.gov.pl. Należy pamiętać, że dzielnicowi nie pełnią służby całodobowo. W sytuacjach nagłych lub zagrażających bezpośrednio życiu i zdrowiu należy korzystać z numeru alarmowego 112.

[ALERT]1617781025113[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%