Zamknij
NEWS

Pożar auta w porę zauważyła właścicielka. Starty mogły być dużo większe...

M.S 09:20, 15.01.2021 Aktualizacja: 09:54, 15.01.2021
1 Foto: OSP Pępowo Foto: OSP Pępowo

Na kilka tysięcy złotych wyceniono straty związane z pożarem w Czeluścinku. Palił się samochód osobowy zaparkowany na prywatnej posesji. Dzięki szybkiej akcji gaśniczej uszkodzona została jedynie komora silnika.    

Do zdarzenia doszło około godz. 17 na prywatnej posesji w Czeluścinku, gmina Pępowo. Właścicielka samochodu osobowego marki Skoda Octavia zauważyła, że coś niepokojącego dzieje się z pojazdem i zadzwoniła po straż pożarną. - Strażacy po dojeździe potwierdzili pożar. Ogniem objęty był pojazd marki Skoda Octavia, a konkretnie komora silnika - mówił asp. Bartłomiej Gościniak, dyżurny operacyjny KP PSP Gostyń. Strażacy podali prąd piany gaśniczej na palący się pojazd zapobiegając rozprzestrzenieniu się ognia. Straty związane z pożarem wyceniono na ok. 3 tys. złotych. Na miejscy zdarzenia działały dwa zastępy OSP Pępowo i zastęp OSP Babkowice.     

[ALERT]1610698760304[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

OnaOna

0 0

Literówka w tytule...

09:57, 18.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Czasem wiedza zdobyta w godzinę, może ocalić czyjeś życ

Żeby napisać komentarz muszę przeklinać 48 reklam ale no niestety zaakceptowałem wszystkie pliki cookies i do meritum,dlaczego w tak ważnej kwestii jeżeli chodzi o pierwszą pomoc wstawia Pan na miniaturkę zdjęcie policjii ta firma nadaje się do jeżdżenia bez celu po mieście za moje i Pana pieniądze.zamiast dodać miniaturkę zachęcającą by kliknęły je młode osoby to Pan trzyma sojusz z gostynska policja szanowny Panie Jarosławie mam prośbę jak Pan wstawia wszystkie artykuły popierające gostyńska policję to bardzo proszę również wstawiać wszystkie wtopy gostyńskiej policji. Niech Pan idzie z tłumem i wstawia artykuły dla młodych z tematyką dla młodego pokolenia a nie wszędzie zdjęcia policji żeby że niby policja wspiera pierwszą pomoc pozdrawiam Pana i myślę,ze na wtopach gostyńskiej policji miałby Pan więcej kliknięć niż poniżanie się o rzeczywistości

Panie Jarosławie

03:28, 2025-09-14

Ta ulica może za jakiś czas zmienić kierunek. Dlaczego?

Do mieszkaniec. To jest zwykłe nygustwo i nic więcej po co sobie zastawiać podwórko jak można ulicę.Jeśli nie masz miejsca to sprzedaj 2 auta ha ha.

Też mieszkanka

21:09, 2025-09-13

Ma to! Żeby gmina rosła w siłę! Władzom Pogorzeli chyba

Ha ha ha ha ha ha No to coś z wami jest nie tak w tej Pogorzeli. Dopiero co były wybory i tak sobie wybraliscie a teraz wyzywacie ludzi w komentarzach i narzekacie że źle rządzą? To wy ich wybraliście ha ha ha ha

Boss

19:14, 2025-09-13

Schemat zawsze wyglądał tak samo. Nigdy nie wracała...

Mega trzyma ten instrybutor mmm

.

18:35, 2025-09-13

0%