O wielkim szczęściu może mówić kobieta, która dachowała na trasie Zawada - Tarchalin. Kobieta nie doznała żadnych obrażeń i o własnych siłach opuściła auto. Jak udało nam się ustalić wracała z wieczornej Maszy.
Do zdarzenia doszło po godz. 19 na prostym odcinku trasy Zawada - Tarchalin. Jak udało nam się ustalić około 60-letnia mieszkanka powiatu rawickiego wraca z kościoła w Poniecu. Podczas jazdy w pewnym momencie jej Citroena C3 zarzuciło na drodze. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem i wylądowała na poboczu drogi. I choć jej auto dachowało, to poszkodowana własnych siłach opuściła mocno uszkodzony pojazd. Nie potrzebowała pomocy medycznej.
[ALERT]1610135264949[/ALERT]
Ma to! Żeby gmina rosła w siłę! Władzom Pogorzeli chyba
Tragedia, tyle w temacie. To już nawet nie jest śmieszne. Swoją drogą, dobrze, że niektóre sprawy można załatwiać w innych urzędach.....szkoda, że nie wszystkie.
Mewka
09:00, 2025-09-15
Słowa, które chwytają za serce. Czytelniczka dziękuje
Na oddziale paliatywnym też wspaniali ludzie...codziennie dostawałam od nich wsparcie ciepłe słowo pomoc...aż do ostatnich dni mojej mamy...pani doktor psycholog jak i pielęgniarki-wspaniali ludzie
Oddział paliatywny G
07:12, 2025-09-15
W ostatnich dniach pożegnaliśmy... Najmłodszy z nich
Patrząc na ocenę to wstyd ile w ludziach żyje jadu,wyrazy współczucia 😢
Marysia
00:01, 2025-09-15
Wiele służb w jednym miejscu. Były pokazy, stoiska i...
Jeśli foto przedstawia zakończenie imprezy, to jak widać tłumów nie widać - raptem 11 osób siedzi na widowni.
Stefan
21:07, 2025-09-14
8 0
A gdzie są piaskarki co już nie jeżdżą czy im się piasek z solą skończył 😂😂
11 2
Sól trzeba zostawić żeby potem Mróz i AgroRydzyna mogły dodawać do mięsa
3 2
To są drogi wyłączone z jakiegokolwiek utrzymania. Powiat ma to gdzieś!
4 3
Na tym odcinku już nie jedno auto dachowało ☹️
16 3
Wracała z wieczornej Maszy.A w dzień wracała od Saszy 🙂 Tymi literówkami redaktor odleciał dalej niż sonda Voyager
8 3
dla redaktora b. ważne jest skąd wracała , nie dziwi nic ..........
5 10
Kara boska
5 1
A może swiadectwo ? Bóg nad nią czuwał i nic się nie stało
0 2
Andzia a może podziękujesz strażakom, to namacalny dowód, no chyba że i tak by się wygramolila sama.
9 3
Sprawdza ktoś w redakcji treści tytułów jak i tych wypocin?
0 2
Po co skoro jest Edek :)
6 2
Widać już nie ma tematów do pisana to się ściąga sensacje z innych gmin.Tarchalin- Zawada to nie nasza gmina a nawet nie powiat to już teren gm. Bojanowo i powiat Rawicz jeśli się nie mylę.
1 5
Naprawdę to jest zarzut dla redakcji? Polecam stoperan
3 2
Zawada to jeszcze nasz powiat i gmina gdyby było inaczej straż z Ponieca by nie jechała tylko z Bojanowa🔥