Niebezpieczne zdarzenie na łuku drogi wojewódzkiej. Samochód osobowy wypadł z trasy i dachował. Autem jechał tylko kierowca, któremu z pomocą ruszył jeden z mieszkańców - pomógł mężczyźnie wyjść z wraku pojazdu. Ustalaniem przyczyn i okoliczności zdarzenia zajęli się policjanci.
Zdarzenie miało miejsce około godz. 18. na łuku drogi w miejscowości Koszkowo. Jadący droga wojewódzką 437 z kierunku miejscowości Studzianna w stronę Borku Wlkp., samochód marki Jeep Commander wypadł z drogi i dachował. Za kierownicą siedział 63-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego. Z pomocą poszkodowanemu mężczyźnie ruszył jeden z mieszkańców okolicznych domów. Pomógł mu wydostać się z wraku pojazdu. Kierowca był przytomny. Na miejscu pojawiła się karetka pogotowia, ale mężczyzna odmówił pomocy medycznej twierdząc, że czuje się dobrze. Kierowca był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniali policjanci z Posterunku Policji w Borku Wlkp.
::addons{"type":"alert"}
Y19:42, 24.08.2020
Ten głaz to mógłby na środku drogi stać
Karol20:51, 24.08.2020
Na bank nie dostosowanie prędkości było więc poleciał może to go czegoś nauczy na przyszłość
bn20:56, 24.08.2020
A taki był ładny, amerykański, szkoda.
czeba umić22:46, 24.08.2020
miszcz lauda ,,,bo jeżdzić to trzeba umić
J23:15, 24.08.2020
Dobrze że nikomu nie zrobił krzywdy.
mam 6323:44, 24.08.2020
jak zostać gwiazdą drokufki flesze itd mam 155 cm i jestem obrzezany tatus sie zna na tym i mam 155 kg chodze na sporty ale patszec i potpisuje co mi karzom
Jeep07:14, 25.08.2020
Yuuuup
ja09:23, 25.08.2020
glaz jak glaz-nieduzy jest ale podobno Napoleon jadl na nim sniadanie
Po10:06, 25.08.2020
Na bank za wolno jechał gdyby miał większą szybkość to przekręcił by się jeszcze raz i wrócił na koła
Xx 22:07, 25.08.2020
Jak nie drzewko to kamyk się znalazł i to taki se konkretny albo stopa za ciężka.
Sonia13:28, 26.08.2020
Ale się wykopyrtnął!!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz