Piątek trzynastego okazał się pechowy dla dwojga kierowców jadących trasą Krobia - Pępowo. W Gębicach samochód osobowy po zderzeniu z innym autem wjechał do przydrożnego. Nikomu nic się nie stało, ale auta zostały uszkodzone.
Do zderzenia doszło przed godz. 7. na skrzyżowaniu w miejscowości Gębice, gmina Pępowo. Zderzyły się dwa samochody osobowe - Hyundai i Peugeot. Wszystko wskazuje na winę tego pierwszego. - Kierujący Hyundaiem na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Peugeotem. Po zderzeniu kierująca Peugeotem wjechała do przydrożnego rowu - mówił asp. Jakub Woźny z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyniu.
Strażacy, którzy dotarli na miejsce za pomocą linki holowniczej wyciągnęli pojazd z rowu. Żadnemu z uczestników zdarzenia nic się nie stało. Kierujący byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem i punktami karnymi.
[ALERT]1584090315210[/ALERT]
Stop Hejt10:52, 13.03.2020
Wypadki zdarzają się 365 dni w roku.
Czytelnik12:51, 13.03.2020
Tak jak kiepskie i na kolanie pisane artykuły! Wpadł do przydrożnego czego baru? Sklepu? Rowu?
Qqqq17:18, 16.03.2020
A pepowscy strażacy ale się wczuwaja dwa samochody strażackie do lekko zarysowanego zderzaka o jeszcze wielkie gieroje ulice zablokowali jakby była katastrofa w ruchu lądowym że nie można było przejechać w ogóle dziwie się po co ktokolwiek był wzywany to była zwykła kosmetyka
paw06:29, 23.03.2020
wpadl do dziadowskiego sklepu armatura na poznanskiej gdzie nie idzie zwrocic towaru w ciagu 7 dni ta pani od konsumentow to samo nazwisko czy to rodzina?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Krajowa Izba Odwoławcza zdecydowała! Rusza ponowne ...
Lepiej się weźcie za tych partaczy w parku Pedek bo tam juz zielsko zarasta plac budowy
Nygusy
00:46, 2025-07-01
Tak Piaski świętowały niedzielę! Zobacz najciekawsze...
Uświetnieniem lokacji będzie też budowa nowego marketu ?
dodatek
22:11, 2025-06-30
Opozycja punktuje zarząd. Padły mocne słowa, ale...
Starosta z Walczakiem zrobili objazdówkę po szkołach ponadpodstawowych. Tłumaczyli się z likwidacji porodówki i straszyli zmniejszającą się liczbą uczniów. Następna do likwidacji któraś ze szkół??? Hipokryzja sezonu - Walczak opowiada, że uczniowie nie wybierają szkół w powiecie.....a swoje dziecko posłał do Leszna. Ups
do obacny
19:04, 2025-06-30
Krajowa Izba Odwoławcza zdecydowała! Rusza ponowne ...
Rozpoczęli remont na ul poznańskiej i znikli a później będą chcieli przedłużyć termin realizacji kto ich wybrał , wstyd
Prawda
17:17, 2025-06-30