Członkowie biskupiańskiego zespołu, w tradycyjnych strojach ludowych byli w drodze na powiatowe dożynki. Niestety samochód, którym podróżowali zderzył się na skrzyżowaniu z innym autem. Badanie alkomatem wykazało,że obaj kierowcy byli trzeźwi.
Do zdarzenia doszło dziś ok.. godz. 11.30 na skrzyżowaniu dróg Taniecznica – Strzelce Małe. - W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy, Opel Antara oraz Mazda 626, której kierowca nie ustąpił pierwszeństwa na oznakowanym skrzyżowaniu – mówił sierżant sztabowy Piotr Struczek z gostyńskiej drogówki
Na miejscu pojawiła się karetka pogotowia. Ratownicy udzielili pomocy przedmedycznej pasażerce Mazdy 626, która nie doznała poważniejszych obrażeń. Pozostałym uczestnikom nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało,że obaj kierowcy byli trzeźwi.
Z naszych informacji wynika, że Oplem Antara podróżowali członkowie zespołu biskupiańskiego, będąc w drodze na powiatowe dożynki. Ponieważ nikt z nich nie odniósł obrażeń, na miejscu pozostał tylko kierowca, reszta grupy zabrała się innym transportem. Drugim autem jechała rodzina wracająca z wakacji.
Z tego co mi wiadomo zdarzenie miało miejsce na odcinku drogi Bodzewo - Grabonóg w miejscowości TANIECZNICA a nie jak błędnie podajecie Tanecznica. Skąd tam się wzięły Strzelce Małe tego nie wiedzą najstarsi górale.
śniarek16:20, 15.08.2019
Z tego co mi wiadomo zdarzenie miało miejsce na odcinku drogi Bodzewo - Grabonóg w miejscowości TANIECZNICA a nie jak błędnie podajecie Tanecznica. Skąd tam się wzięły Strzelce Małe tego nie wiedzą najstarsi górale.
Kk16:54, 15.08.2019
Uczestnicy zdarzenia odjechali z miejsca kolizji?
Yyyyyyy17:40, 15.08.2019
No przecież kopia już odjechała a ci latają z kościoła do kościoła jak poparzeni. O co to chodzi?
Port18:33, 15.08.2019
Jakby siedzieli w domu, a nie robili objazd po prowincji, to nic by sie nie stało.
Port13:09, 16.08.2019
do: Tomek. Szkoda, że nie jechali polskim autem elektrycznym po drodze szybkiego ruchu z Gostynia do Leszna, lub do Poznania, a dalej na polski prom, którego stępkę tłukł młotkiem nasz wspanialy premier. W sumie masz racje, mamy wolność.... a mogli jechać bryczká.....
Tom11:08, 17.08.2019
ogarnij się chłopie !!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Sami nie wiedzą, dlaczego to zrobili. Został wstyd i...
Dziwię się że sąd nie wysłał ich na badania psychiatryczne, skoro nie wiedzieli co ich podkusiło, chłopy młode może dobry psycho da radę zbadać ta pustkę między uszami.
Bies
17:17, 2025-07-04
"Prowizorka" nie rozwiąże problemu. Kierowcy liczą...
Bedzie remont drogi z Taniecznicy do S. Małych….. a dalej ze S. Małych do S. Wielkich to już nie????
A reszta??
16:47, 2025-07-04
Dla jednych powód do dumy, dla innych lekcja...
W Poniecu to zasługa p.Danuty i p.Tomasza nauczyciele z klasą
Olek
16:24, 2025-07-04
Dla jednych powód do dumy, dla innych lekcja...
" Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie. " ... Egzamin po 8-ej klasie _ średnia 61% . Matura _ wystarczy 30% by zdać ( a i tak problemy są) . Strach się bać
Taka prawda
15:47, 2025-07-04
7 2
Jakby babcia miała wąsy to mogłaby zostać Drag Queenem. Mogli jechać na paradę równości, zlot miłośników radia maryja, zlot scjentologów czy nawet po bułki do mleczarni. Co Cię to obchodzi? Póki co nadal mamy wolność i każdy robi co chce.