Pechowo rozpoczął się dzisiejszy poranek na drogach powiatu gostyńskiego. Na zakrętach w Łęce Małej samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Najprawdopodobniej kierująca nim kobieta wpadła w poślizg na śliskiej jezdni i nie zdołała opanować auta.
Do zdarzenia z udziałem osobowego forda doszło około godz. 8. na wjeździe do Łęki Małej od strony Gostynia. Z naszych ustaleń wynika, ze kierująca pojazdem kobieta jechała od Ponieca i na zakręcie, gdzie kończą się zabudowania straciła kontrolę nad autem. Samochód mógł wpaść w poślizg, a następnie uderzył w drzewo bokiem od strony kierowcy. Pojazd został poważnie uszkodzony, wyleciały boczne szyby... Kierującej początkowo pomogli przejeżdżający kierowcy. Kilka minut później na miejscu była już policja i karetka pogotowia.
[ALERT]1553760499184[/ALERT]
Procedura brutalna dla mieszkańców. Ostre słowa radnego
I znów ten członek💩. Może warto zrobić ścieżkę która połączyła by jakieś miejscowości wszędzie w powiecie ściezki prowadzą praktycznie do nikąd. Pępowo- Gębice Pępowo- cegielnia Pępowo- Siedlec Gostyń- Gola Gostyń- Kunowo. W porównaniu do Leszna to jest tragedia jak wsiądę na rower w Lesznie to dojadę do Garzyna albo do Pawłowic piękna długa ścieżka rowerowa, ale co tam lepiej wyrzucić w błoto 700 milionów pieniędzy podatnika na linię kolejową która nigdy się nie zwróci i będzie generować ogromne koszty utrzymania.
Andrzej
17:18, 2026-02-17
Miło było, ale chyba się skończyło. Co tu się ku...a
to jest bandyterka ze strony cukrowni i spółdzielni...społdzielnia juz dawno powinna robić coś w tym kierunku żeby się uniezależnić ..zarząd do zwolnienia za działenie na szkodę mieszkańców...dziś 40% a za rok 50% i co....odcinamy grzejniki i tyle ludzie bedą marznąć ...to do TVN UWAGA się nadaje temat
Lidia
16:09, 2026-02-17
Najpierw był śmiech, dziś satysfakcja. Radny mówi o tym
czyli zaczyna sie kampania wyborcza nawet moge przypószczac kto tam sie znajdzie ma 1 miejscu
aasa
15:45, 2026-02-17
Służby potwierdzają ciężki wypadek przy pracy...
Szkoda kolegi , fajny gość z niego . Miły ,pomocny itp. dużo zdrówka i wytrwałości życzę. 🙂
Pracownik
14:05, 2026-02-17
1 1
Tam się idzie 100 na mokrym po tych zakrętach ????
0 5
Ładna ta pani policjantka :)
1 0
Zapomniała tylko oznaczyć miejsce zdarzenia. NAGANA
2 3
Tak jest bez tylniego napedu bokiem niepujdziesz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz