Zamknij
NEWS

Kolizja na prostej drodze. Kierowca audi nie wyhamował

MiS 15:12, 18.09.2017 Aktualizacja: 23:06, 22.10.2025
Skomentuj Kierowca nie wyhamował. W aucie znajdowała się butla z gazem

Zdarzenie na prostej drodze. Kierowca Audi nie wyhamował w porę i uderzył w jadącą przed nim osobówkę. Pojazd zatrzymał się, gdyż jadące przed nim auto zamierzało skręcić na teren pobliskiej posesji. Jeden z uszkodzonych pojazdów był wyposażony w instalację gazową, dlatego na miejsce wezwano strażaków.

Do zdarzenia doszło 18 września o godz. 14:20 na trasie Podrzecze - Grabonóg. Zderzyły się dwa samochody osobowe – ford i audi. Jak udało nam się ustalić, kierująca fordem kobieta zatrzymała się, gdyż jadące przed nią auto zamierzało wykonać manewr skrętu w lewo. Jadący za nią kierowca audi nie wyhamował i doszło do kolizji. - Nikt nie został poszkodowany, są tylko straty wynikające z potłuczonych blach samochodowych - mówił na miejscu zdarzenia Adam Piechel z KP PSP Gostyń. Jeden z uszkodzonych pojazdów posiadał instalację gazową, dlatego na miejsce skierowano straż pożarną. Zagrożenia wybuchem jednak było. Kilka minut później na miejscu pojawił się patrol policji.

(MiS)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

800+ tylko po spełnieniu nowego warunku! ZUS sprawdzi

No ile można, zamykają oddziały szpitalne, kobiety rodzą na SORach, a w zeszłym roku Polska wydała 150 milionów złotych na leczenie HIV na Ukrainie!

Jadwiga

09:58, 2026-01-30

Sanepid bije na alarm! Odnotowano już ponad 500 osób...

PSSE rekomenduje, i tu cytat z tekstu: szczepienia ochronne, higienę rąk i kaszlu 😮 na czym polega higiena kaszlu? otóż dla niewtajemniczonych, instrukcja jest w necie.

byk

09:38, 2026-01-30

Sanepid bije na alarm! Odnotowano już ponad 500 osób...

Ktoś tu pisze o onucach z UKRA, tak to się podejmuje również takich prac gdzie tutaj raczej dochodzi do likwidacji hodowli w ostatnich kołchozach( to żyje bez socjalu jest fałszywe, pomiędzy sobą się tępi i wydaje się temu bóg wie co). Dojeżdzają do biur pośrednictw i dalej, cuchna na dużą odległość.

XXX

08:57, 2026-01-30

To była krótka piłka. Po tej interwencji pies pozbył...

Jak można tłumaczyć się " niewiedzą", że żywym istotom jest zimno przy tak niskich temperaturach? Ludziom tak bardzo wydrukowało się traktowanie Psiaków jako tani, żywy alarm karmiony zlewkami. Nie potrafią samodzielnie pomyśleć, że można inaczej, że zwierzę tez czuje? Trzeba to tłumaczyć dorosłym? W głowie mi sie nie miesci. Taka jest ogromna część społeczeństwa. Do nich przemowią tylko wysokie kary. Pies, to nie obowiązek, to przywilej. Nie stać cię mentalnie na opiekę nad żywym stworzeniem- nie musisz go mieć. Kup sobie pluszaka. A do wszystkich komentujących, że dzieci ważniejsze, potrzebują pomocy itp...Ok. zgadzam się, ale pomoc jednym, wcale nie wyklucza troski o drugich. Są ludzie, którzy pomagają dzieciakom, są ludzie, którzy pomagają psiakom.

Iga

08:56, 2026-01-30

0%