To co wypisywał, było odrażające. Zmuszał dziewczynkę do masturbacji m.in. butelką, szantażował i straszył. Wpadł, bo w rzeczywistości w sieci ukrywali się "łowcy pedofili". Sprawę bada policja i prokuratura.
Jak informują dziennikarze wrzesnia.info.pl mieszkaniec gminy Września został zatrzymany za udostępnianie treści pornograficznych oraz propozycje wykonania innej czynności seksualnej osobie poniżej 15 roku życia. Mężczyzna we wrześniu 2023 roku zaczepił w sieci 12-letnią dziewczynkę, za którą w rzeczywistości ukrywali się "łowcy pedofili” z Fundacji ECPU Polska. Wrześnianin tłumaczył przez komunikator, jak wygląda akt seksualny i szczegółowo opisywał, co będzie robił, gdy się spotka z dziewczynką. Formułował także groźby.
– W okropny sposób zmuszał małoletnią do masturbacji m.in. przy użyciu butelki. Kazał jej wkładać ją do pochwy. Stosował wobec niej szantaż emocjonalny. Straszył, że jeśli nie będzie wykonywała jego poleceń, to "przyjadą i ją porwą" – relacjonują członkowie fundacji.
"Łowcy pedofili" od razu udali się do miejsca zamieszkania podejrzanego, czyli do Wrześni, aby go uchwycić. Fundacja prowadziła transmisję na żywo z tej akcji na Facebooku. Okazało się jednak, że 41-latek od dłuższego czasu przebywa za granicą i to stamtąd prowadzi kontakty z małoletnimi. Sprawa trafiła więc na wrzesińską policję i prokuraturę.
Do zatrzymania 41-latka doszło 24 stycznia tego roku. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie zarządzenia Prokuratora Rejonowego we Wrześni. Podejrzany usłyszał zarzuty udostępniania treści pornograficznych oraz propozycji wykonania innej czynności seksualnej osobie poniżej 15 roku życia. Mieszkaniec gminy Września przyznał się do obu zarzutów.
Mundurowi apelują do rodziców, aby interesowali się, z kim ich pociechy nawiązują znajomości w internecie. Sprawdzajmy, czym nasze dziecko się zajmuje, jak i z kim spędza swój wolny czas i czy jest bezpieczne. Wszystko w ramach zasady: kontrola najwyższą formą zaufania.
Źródło: wrzesnia.info.pl
[ALERT]1707123262612[/ALERT]
Przyjechali jako turyści, ale zostali na dłużej...
Niedługo mówią ukraina napadnie na europę, podobno chodzi żeby to skorumpowane bydło zużyć na co inne jest ogromne zagrożenie *%#)!& nie wie że jest jakby wiedział to by nie był
Bronek
04:05, 2026-02-20
Przyjechali jako turyści, ale zostali na dłużej...
E tam do pracy do Borku z Kolumbi odwilż la la la, w Mongolii to jest co robić tam to sie kradnie w UŁan Bator, to urzędnicy dokonali skoku na fortune chińczykom zajumali pociąg z węglem. Tam się żyje jest co kraść.
Bronek
04:03, 2026-02-20
Kierowcy zgłaszają chaos na obwodnicy. Zapomnieli ...
No i jeszcze 70 km/h na obwodnicy od Krajewic znaki 70 aż do grabonoga a w przeciwnym kierunku tylko od ronda znak a później jest skrzyżowanie i po nim brak znaku czyli odwołanie 70 czyli mamy 90 ? To jak w jednym kierunku 70 w drugim 90 ? Chyba nawet na nawigacji tak pokazuje prędkości.
Franek
22:15, 2026-02-19
Policyjna Cupra długo nie pojeździła. Nagle zniknęła...
Proszę się zwrócić do rzecznika o udostępnienie opini publicznej, które to jest właścicielem opisanego w zdażeniu samochodu o pokazanie nagrania z videorejestratora. Chcielibyśmy zobaczyć jak zdarzenie wyglądało, przecież to auto z naszych podatków. I bez ściemy auta policyjne są wyposażone w tego typu urządzenia!!!!!¡!!!!!!!! CZEKAMY !!!!!! MYŚLĘ ŻE TO DLA POLICJI CZYSTA FORMALNOŚĆ. Jeśli jest tak jak rzeczni mówi.
Do redakcji
21:36, 2026-02-19
8 2
Skutek polityki róbta co chceta
5 1
Kara śmierci powinna wrócić bo to nie choroba
0 1
Świetnie.
0 0
jak ja zgłosiłem na policję, ze dziecko moje dostaje sms-y z groźbami, to olali, bo nic się nie stało, czekają chyba, aż się stanie. Gdyby nie łowcy pedofili, to nasi by nic nie zrobili, a laury i awans będzie.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz