Fotorelacje

Zamknij
13:22, 07.08.2020

Siedemnastoletnia dziewczyna trafiła do szpitala z podejrzeniem urazu kręgosłupa. Została poszkodowana w wypadku drogowym. Auto, którym jechała jako pasażerka ze swoim chłopakiem z nieustalonych na razie przyczyn uderzyło w przydrożne drzewo. Przód pojazdu został całkowicie zniszczony

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Państwo Zofia i Jan Szafrankowie z gminy Pępowo świętowali 70. rocznicę ślubu
zobacz fotorelację
Uhonorowano kuratorów społecznych w Gostyniu
zobacz fotorelację
Wypadek na skrzyżowaniu w Bułakowie
zobacz fotorelację
Otwarcie zmodernizowanego Pedeku w Gostyniu
zobacz fotorelację
Pierwsze takie warsztaty w powiecie.
zobacz fotorelację
Tysiące kilometrów i jedna opowieść. Grecka odyseja uczniów dobiegła końca
zobacz fotorelację
Sto lat historii i tradycji. Strażacy świętowali wyjątkowy jubileusz.
zobacz fotorelację
Gotów służyć innym. Szymon Jaśkowiak rozpoczyna nową misję
zobacz fotorelację
Zawody konne w powożeniu w Pępowie
zobacz fotorelację
LORA na podium mistrzostw Polski. Teraz czas na Europę
zobacz fotorelację

komentarze (5)

123x123x

0 4

Czy by miał prawo jazdy czy nie i tak by był wypadek i nie ważne czy 18 czy 30 lat nikt nie wie jak było. A każdy sobie dopowie zakończenie historii , to byl nie fortuny wypadek chłopak specjalnie nie wjechał w drzewo ważne że nic poważniejszego się nie stało dziewczyną jest silna i wyjdzie z tego wiem o tym znamy się nie od dziś pamiętaj myślimy o tobie i wiemy że wyjdziesz z tego .

22:41, 07.08.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Kandydat KamyszKandydat Kamysz

2 2

Witam, nie masz pojęcia co piszesz, chłop siedemnaście lat jeździ bezprawnie samochodem z tego co się orientuję to minimum 3 razy policja go złapała bez dokumentu usprawniającego prowadzić pojazdy mechaniczne. Nic mu nie zrobili oprócz mandatu to halo coś tutaj nie gra. Gowniarz myślał, że jest niewiadomo kim, a odpowie za to Bogu winna dziewczyna. Jak ktoś nie myśli to odpowie teraz przed sądem. Według Ciebie chłopak który nie może poruszać się po drodze autem, ponieważ jest za młody wali w drzewo, a ty zgarnisz na nie fortuny wypadek. Luźno dajemy pięcio latkom prowadzić też to będą nie fortunę wypadki gdyż w tym wieku jeszcze brakuje ludziom wyobraźni i rozwagi tak jak temu młodemu człowiekowi który bez wyobraźni wjechał w drzewo.

00:29, 08.08.2020

MTKTMTKT

0 1

Co ty gościu bierzesz., zmień dilera bo ci szkodzi haha. Jak może jeździć 17lat bez prawa jazdy? Naucz się zdania składać byczku

15:41, 08.08.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnonimowaAnonimowa

2 0

Zamiast współczuć to ludzie jeszcze potrafią drugiego człowieka podeptać. Bez przesady! Wypadki chodzą po ludziach. Wczoraj mieli oni dzisiaj możesz miec ty! Znamy się nie od dziś i wiem że dadzą rade trzeba tylko wspierać i powtarzać że wszystko bedzie dobrze, a nie *%#)!& komentarzami dołować jeszcze bardziej. Zamin coś napiszecie to bardzo prosze sie dwa razy zastanowić. Młodzi trzymajcie się! Czekamy na was! 💪❤️

16:56, 08.08.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.



Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz