Fotorelacje

Zamknij
11:21, 14.11.2022

Remont trasy powiatowej Siedmiorogów Pierwszy - Zimnowoda to klęska. Próba naprawienia nawierzchni metodą slurry seal póki co skończyła się niepowodzeniem. Droga jest w gorszym stanie niż przed modernizacją. - Jest gorzej jak było - komentował podczas ostatniej sesji radny gminy Borek Wlkp. Damian Florczyk. Odpowiedzialny za drogi w powiecie, członek Zarządu Powiatu Gostyńskiego Szymon Jakubowski przyznaje, że samorząd nie jest zadowolony z inwestycji, ma zastrzeżenia i póki co nie zamierza za nic płacić wykonawcy

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Podróżnicy, warsztaty i pierwsza pomoc. Dzień w bibliotece
zobacz fotorelację
Woda, zabawa i uśmiechy. Tak świętowano Dzień Dziecka
zobacz fotorelację
Państwo Zofia i Jan Szafrankowie z gminy Pępowo świętowali 70. rocznicę ślubu
zobacz fotorelację
Uhonorowano kuratorów społecznych w Gostyniu
zobacz fotorelację
Wypadek na skrzyżowaniu w Bułakowie
zobacz fotorelację
Otwarcie zmodernizowanego Pedeku w Gostyniu
zobacz fotorelację
Pierwsze takie warsztaty w powiecie.
zobacz fotorelację
Tysiące kilometrów i jedna opowieść. Grecka odyseja uczniów dobiegła końca
zobacz fotorelację
Sto lat historii i tradycji. Strażacy świętowali wyjątkowy jubileusz.
zobacz fotorelację
Gotów służyć innym. Szymon Jaśkowiak rozpoczyna nową misję
zobacz fotorelację

komentarze (7)

ObsObs

5 0

Takich mamy fachofców, w powiecie, odpowiedzialnych za drogi....dlatego powiat gostyński ma takie drogi...

12:03, 14.11.2022
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz

xyzxyz

1 3

Najpierw naucz się ortografii a potem bierz się za komentowanie ... FachoFcu ;)

13:19, 14.11.2022

ZZ

3 0

Ciekawe co bardziej przeszkadza ortografia czy dziury na drodze bo mi dziury chyba że się myle

17:44, 14.11.2022

MieszkaniecMieszkaniec

1 0

Drogi xyz. Żeby do kogokolwiek zwracać się "fachowcu" to trzeba najpierw sobie zasłużyć na to. Użycie zwrotu fachofcy pozwoliło koledze na nie używanie wulgaryzmów, żeby oddać jak wspaniale jest zrobiona tą drogą. U mnie w okolicy też są 2 takie zrobione i pytałem burmistrza kiedy skończą remont drogi? No to podniosłem Mu ciśnienie tym pytaniem🤣🤣

08:43, 15.11.2022

MieszkaniecMieszkaniec

2 0

Kto widział na błoto wylewać mase asfaltową powinno być wymiecione ale ktoś dostał kopertę i cicho siedzi a na wiosnę będą większe dziury

17:01, 14.11.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Masakra Masakra

3 1

Spokojnie Gmina i tak zapłaci wykonawcy dużo gadają mało czynią. To co jest zrobione to jest klęska ani grosza nie powinni dostać i mieć naliczane cały czas kary za złe wykonanie prac

18:31, 14.11.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ToTo

0 0

Taka praca rodziny Jaku.......

21:41, 15.11.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz