Fotorelacje

Zamknij
10:16, 14.10.2021

Był czerwony dywan i uroczyste przecięcie wstęgi. W miejscu dawnego Tesco otwarto dziś nowy market! Przed szklanymi drzwiami sklepu pojawiła się grupa kilkudziesięciu klientów, chcących sprawdzić co się oprócz marki się zmieniło. - Ładnie, ładnie. Szukamy promocji - komentowali klienci.  Zobaczcie jak wygląda nowe Netto w Gostyniu

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Podróżnicy, warsztaty i pierwsza pomoc. Dzień w bibliotece
zobacz fotorelację
Woda, zabawa i uśmiechy. Tak świętowano Dzień Dziecka
zobacz fotorelację
Państwo Zofia i Jan Szafrankowie z gminy Pępowo świętowali 70. rocznicę ślubu
zobacz fotorelację
Uhonorowano kuratorów społecznych w Gostyniu
zobacz fotorelację
Wypadek na skrzyżowaniu w Bułakowie
zobacz fotorelację
Otwarcie zmodernizowanego Pedeku w Gostyniu
zobacz fotorelację
Pierwsze takie warsztaty w powiecie.
zobacz fotorelację
Tysiące kilometrów i jedna opowieść. Grecka odyseja uczniów dobiegła końca
zobacz fotorelację
Sto lat historii i tradycji. Strażacy świętowali wyjątkowy jubileusz.
zobacz fotorelację
Gotów służyć innym. Szymon Jaśkowiak rozpoczyna nową misję
zobacz fotorelację

komentarze (6)

Wiolka Wiolka

3 4

pamiętam jak otwierali polskie Tesco to nie było gdzie samochodu postawić a teraz otwierają polskie Netto i parking pusty w środku garstka fanatyków myślących że dostaną coś za darmochę :) . Nie wiem na cholerę im kolejny market skoro ten przy CPN świeci pustkami bo ceny mają wyższe niż polskie biedronka i lidl

10:55, 14.10.2021
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

KupowaczKupowacz

4 0

Od kiedy biedronka i lidl jest polskie?? 🙄🤣

16:00, 14.10.2021

BB

0 0

Wiolka , Wiolka............... jesteś wielka ;-)

21:51, 14.10.2021

ronron

9 1

Czyż to nie piękne?! Osoby pracujące zawodowo przebywają w firmach, a osoby pobierające 500+ i emeryci bez przeszkód mogą korzystać z okazji. Pracujący przynajmniej nie przeszkadzają innym, dla których wypracowują PKB, by mogli pobierać świadczenia od państwa.

13:17, 14.10.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

BB

2 2

ty do miana emeryta nie dożyjesz twa głupota cie zabije

21:48, 14.10.2021

loleklolek

3 2

racja, a dupy od tego dobrobytu i lenistwa spasione, że niedługo włazić do markietu będą bokiem

16:50, 14.10.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz