Zamknij
REKLAMA

Duże brawa za inicjatywę

09:23, 09.08.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Za pierwszym razem się nie udało, ale za drugim los się do nich uśmiechnął. Dzięki determinacji jednej z matek, grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Siemowie wygrała kolejną edycję projektu "80 biletów na 80-lecie klubu Unia Leszno". W najbliższą niedzielę grupa uczniów z opiekunami pojedzie na mecz Unii  z GKM Grudziądz.

Wszystko zaczęło się od tego, że córka pani Edyty Dawidziak, która jest fanką Unii Leszno przeglądała stronę internetową klubu  i dostrzegła konkurs, w którym można wygrać bilety. - Pomyślałam, czemu by nie spróbować i nie zrobić radości dzieciakom. Dyrekcja szkoły wyraziła zgodę na udział placówki w konkursie - opowiada Edyta Dawidziak, która wysłała zgłoszenie. Zgodnie z regulaminem pani Edyta wysłała zdjęcie szkoły w barwach Unii Leszno i krótko uzasadniała, dlaczego to właśnie szkoła w Siemowie powinna wygrać. - To było gdzieś pod koniec roku szkolnego, walczyliśmy o udział w meczu z Toruniem. Niestety, nie udało się - dodaje. Kilka dni temu pani Edyta otrzymała wiadomość o tym, że trwa kolejny nabór do projektu. - Tym razem szczęście się do nas uśmiechnęło. Spodobało się nasze zgłoszenie. Napisaliśmy, że szkoła ma 81 uczniów, a nie wszystkie dzieci miały jeszcze okazję poznać czym jest żużel, mimo że do Leszna mamy bardzo blisko - wyjaśnia Edyta Dawidziak.

Choć wakacje w pełni, to dzieci wraz z opiekunami zameldowały się wczoraj w szkole, aby osobiście odebrać bilety od przedstawicieli Unii Leszno. Już w najbliższą niedzielę 12 sierpnia grupa 65 uczniów i przedszkolaków wraz z opiekunami zasiądzie na trybunach stadionu Smoczyka i będzie dopingować Unię w meczu z GKM Grudziądz. Gratulujemy!

Foto: Facebook/Unia Leszno

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone