Zamknij
REKLAMA

To było udane popołudnie...

14:01, 07.08.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Arie i duety okraszone tańcami, zabawnymi i scenkami z operetek. To wszystko znalazło się w programie muzycznego widowiska pt. "Od czardasza do kankana" Teatru IWIA, który gościł w gostyńskim parku miejskim. Artyści dosłowne rozśpiewali publiczność.

W ramach Festiwalu Temper Kultura w gostyńskim Parku Miejskim publiczność obejrzała musical "Od czardasza do kankana". Widowisko przyciągnęło wielu mieszkańców, którzy rozsiedli się wygodnie na ławeczkach. Scena parku zamieniła się tego dnia w salon. Zamiast arystokratów, zasiadła w nim lokaj i pokojówka, którzy pod nieobecność gospodarzy zarządzali posiadłością. Między dwojgiem ludzi coś jednak zaczęło iskrzyć, co doprowadziło do kilku zabawnych sytuacji.

Ze sceny rozbrzmiały najpiękniejsze melodie z operetek tj: „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza”, „Hrabina Marica” i wiele innych. Równie porywająca była choreografia i gra aktorska. Artyści nawiązywali świetny kontakt z publicznością, która włączała się do wspólnego śpiewania. Zabawny, pełen wartkiej akcji program muzyczny został doceniony przez publiczność gromkimi brawami.

Kolejna odsłona Temper Kultury w najbliższą sobotę 11 sierpnia. Na warsztat pójdzie film Metropolis, do którego muzykę wykona zespół Czerwie.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone