REKLAMA

REKLAMA
16:47, 20.09.2017
Zespół juniorów młodszych MKS Kania Gostyń rozegrał kolejne spotkanie na własnym boisku. Tym razem przeciwnikiem naszych zawodników była wyżej notowana drużyna Marcinki z Kępna. Po trudnym i wyczerpującym meczu gostyńscy piłkarze schodzili do szatni nie do końca usatysfakcjonowani.
1
15:44, 19.09.2017
Kolejne sukcesy mają na swoim koncie zawodnicy Sportów Walki Gostyń. Weekend okazał się być wyjątkowo szczęśliwy dla Karola Łapawy, który podczas Gali Konin Fight Night pokonał mistrza Ukrainy. Dwaj kolejni podopieczni SWG wywalczyli z kolei przepustkę na Mistrzostwa Polski Młodzików w Boksie.
09:26, 19.09.2017
Zawodnicy Stowarzyszenia Gostyńska Liga Kręglarska rozpoczęli nowy sezon od udziału w zagranicznych turniejach w Trutnowie i Hradcu Králové w Czechach. Zawody stały na wysokim poziomie, a nasi zawodnicy zajęli w nich wysokie miejsca. A jakie mają plany na kolejne miesiące?
11:07, 18.09.2017
W weekendowym turnieju kadetek o mistrzostwo ligi wojewódzkiej, jaki odbył się w hali sportowej SP5 w Gostyniu, rywalizowały trzy zespoły. Niekwestionowanym zwycięzcą tej konfrontacji zostały siatkarki z Gostynia, które zdecydowanie wygrały dwa swoje spotkania, nie dając rywalkom większych szans. - Cały zespół zasłużył na wyróżnienie, grając pewnie i dobrze- chwalił zawodniczki po meczu trener Tomasz Stańczak.
11:30, 15.09.2017
Oskar Karolewicz zwyciężył w II rundzie Indywidualnych Mistrzostw Gminy Poniec w Bowlingu. Powiększył tym samym przewagę nad pozostałymi graczami. Za kilka dni planowana jest trzecia, ostatnia runda zmagań w tym roku.
2
16:34, 12.09.2017
Klaudia Budasz z klubu Sporty Walki Gostyń po raz kolejny udowodniła, że nie ma sobie równych i z pełną determinacją będzie dążyła do zwycięstwa. Gostynianka wywalczyła kolejny zaszczytny tytuł Międzynarodowej Mistrzyni Śląska 2017!
12:22, 12.09.2017
Plac przy Górze Zamkowej na dwa dni zmienił się w arenę zmagań piłkarskich. Na dwóch mobilnych boiskach zorganizowano I Mistrzostwa Polski Street Soccer. W czasie zawodów rozegrano dziesiątki spotkań zarówno dla drużyn dziecięcych jak i seniorskich. Sportowemu wydarzeniu towarzyszyła charytatywna zbiórka pieniędzy na rehabilitację Kubusia Kolasińskiego zmagającego się z chorobą Pradera-Williego
3
13:27, 11.09.2017
To były wyjątkowo energiczne spotkanie, łączące w sobie brazylijskie sztuki walki, taniec i śpiew. Mowa o warsztatach Capoeira Brasil, jakie odbyły się w gostyńskiej "Jedynce". Miłośnicy tego widowiskowego sportu zjechali z całej Polski. By zachęcić mieszkańców do Capoeiry, zawodnicy wyszli na rynek prezentując pokazując próbkę swoich możliwości.
09:27, 11.09.2017
W hali sportowej ZSO w Gostyniu  odbył się towarzyski turniej kadetek.  W rozgrywkach wzięły udział zespoły z Gostynia, Śmigla, Rawicza i Kościana. Był to swoisty egzamin dla drużyn przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi, podczas którego świetnie wypadły gostyńskie zawodniczki
4
10:42, 10.09.2017
Rekordowy pod względem uczestników okazał się tegoroczny bieg w Starej Krobi. Trzecia edycja Tradycyjnego Półmaratonu Biskupiańskiego zgromadziła zawodników z odległych zakątków Polski, wśród których byli też goście z Węgier. Mieszkańcy całymi rodzinami dopingowali swoich faworytów, zachęcając do rywalizacji.
REKLAMA
8
08:53, 09.09.2017
Trzeba być twardym, silnym i grać do samego końca. I trzeba być szczęśliwym, że można robić to, co się kocha – mówi 12-letnia zawodniczka Fundacji „KA 4 resPect”. Siedem lat temu, będąc przez dłuższy czas jedyną dziewczyną w chłopięcej drużynie Kani Gostyń szybko odkryła, że właśnie to chce w życiu robić. Dziś jest w kadrze Wielkopolski, a niedawno spełniło się jedno z jej piłkarskich marzeń – znalazła się wśród powołanych do Letniej Akademii Młodych Orłów i miała szansę trenować pod okiem najlepszych trenerów reprezentacji Polski. Poznajcie Julię Drożak i jej okrągłą pasję.
11:03, 08.09.2017
Rower górski będzie główną nagrodą w specjalnym konkursie organizowanym podczas sobotniego III Tradycyjnego Półmaratonu Biskupiańskiego w Starej Krobi. Na chętnych czekają dwa dystanse. Jeden to 22 kilometry, drugi to ponad 10-kilometrowy odcinek. Zapisy prowadzone będą również w dniu biegów.
3
09:06, 06.09.2017
Nie przeszkodziła nawet chłodna aura. IV Zawody Konne w Skokach przez Przeszkody i VI Zawody Konne w Powożeniu Zaprzęgami przyciągnęły do Rokosowa wielu zawodników i miłośników tego sportowego widowiska. Widzowie z podziwem przyglądali się przygotowaniu koni, ich sprawności, wytrzymałości oraz zręczności powożenia, a także podziwiali umiejętności zawodników. Sporo emocji dostarczyły widzom skoki, podczas których nie obyło się bez bardzo groźnie wyglądających upadków.
10:25, 05.09.2017
Stowarzyszenie Gostyński Futsal, jedna z najmłodszych organizacji NGO w gminie Gostyń, zorganizowało piłkarską inaugurację roku szkolnego. Na rynku pojawiły się trzy mobilne boiska, na których rywalizacja toczyła się do godzin wieczornych. Niesprzyjające warunki atmosferyczne nie przeszkodziły „wilkom” w udanej zabawie, a organizatorzy żartowali, że niedzielna pogoda tylko potwierdziła zasadność zainteresowania się futsalem.
09:04, 30.08.2017
Reprezentacja juniorów młodszych Kani Gostyń rozegrała mecz I Ligi Wojewódzkiej z zespołem Górnik Konin, pokonując wysoko gospodarzy na wyjeździe. Piłkarze z Gostynia od początku kontrolowali mecz, popełniali niewiele błędów i wykorzystywali słabe punkty przeciwnika.
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017