Uroczystym zakończeniem roku szkolnego 2025/2026 społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Gostyniu pożegnała uczniów klas ósmych. Był to dzień pełen podsumowań, wyróżnień i wzruszających chwil, które na długo pozostaną w pamięci absolwentów, nauczycieli i rodziców.
2026-06-26 17:20:00