Po wielu miesiącach prac i oczekiwania mieszkańcy mogą ponownie korzystać z Parku Miejskiego PEDEK przy ul. Strzeleckiej w Gostyniu. We wtorek 23 czerwca oficjalnie otwarto odnowioną przestrzeń, która przeszła prawdziwą metamorfozę w ramach projektu "Zielony Ład”, nazywanego przez samorządowców gostyńską "zieloną rewolucją"
2026-06-23 15:45:00