Bez medalu Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym wrócili zawodnicy KKS-u Gostyń, którzy w drugim dniu imprezy rywalizowali w wyścigach ze startu wspólnego. Kolejny raz najlepiej wypadł Mikołaj Konieczny, ale mimo dobrego miejsca strata czasowa do najlepszych była spora.
2016-06-25 14:09:48