Długo wyczekiwany czas beztroskiego odpoczynku wreszcie nadszedł. Na najbliższe dwa miesiące pożegnali się ze szkolnymi murami uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi. Uroczyste zakończenie roku szkolnego było okazją do nagrodzenia najlepszych uczniów i wolontariuszy. Długo wyczekiwany czas beztroskiego odpoczynku wreszcie naszedł. Na najbliższe dwa miesiące pożegnali się ze szkolnymi murami uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi. Uroczyste zakończenie roku szkolnego było okazją do nagrodzenia najlepszych uczniów i wolontariuszy.
2016-06-24 22:14:08