Promuj to ogłoszenie

Młodszy Operator Automatu Szklarskiego

Data dodania: 2019-11-29 10:36:30ID: 5819

601Pokaż numerrekrutacja@ardaghgroup.com

Naszym Pracownikom oferujemy:
-możliwości rozwoju poprzez udział w skrojonych na miarę szkoleniach oraz programach rozwojowych,
-wymianę doświadczeń z zakładami Ardagh na świecie,
-udział w ciekawych projektach,
-możliwości awansu pionowego i poziomego w ramach grupy Ardagh,
-najwyższą troskę o bezpieczeństwo pracy oraz zdrowie naszej załogi,
-wachlarz świadczeń socjalnych.

Zadania Operatora Automatu Szklarskiego:
-Obsługa i sterowanie automatu szklarskiego
-Wymiana części formujących na automacie
-Pomoc przy wymianach asortymentowych na maszynie
-Ocena jakości formowanych wyrobów szklanych ? butelek
-Utrzymanie zadanych parametrów technicznych oraz technologicznych
-Współpraca i komunikacja z działami i warsztatami zaangażowanymi w proces technologiczny
-Monitorowanie przeprowadzonych działań

Od kandydatów oczekujemy:
-NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA W NASZEJ BRANŻY, NOWYCH PRACOWNIKÓW UCZYMY OD PODSTAW,
-chęci do nauki i zaangażowania,
-zdolności komunikacyjnych,
-umiejętności pracy w zespole,
-umiejętności manualnych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie poprzez zakładkę careers na stronie www.ardaghgroup.com (należy wybrać język polski strony).
CV można również dostarczyć do Działu Personalnego do dnia 10 grudnia 2019 roku, bądź wysłać na adres rekrutacja@ardaghgroup.com

Prosimy, pamiętaj aby w CV dopisać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z tzw. RODO, czyli rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 roku o ochronie danych.