Promuj to ogłoszenie

MECHANIK

Data dodania: 2019-11-08 07:50:42ID: 5698

691Pokaż numerbrukpolasystent@gmail.com

PUB BRUKPOL S.C. A. Kluczyk, P.Kluczyk z siedzibą w Strzelcach Wielkich zatrudni mechanika samochodowego oraz sprzętu budowlanego.
Obowiązki:
- Kompleksowa diagnostyka usterek pojazdów oraz sprzętu
budowlanego
- Samodzielna, sprawna i rzetelna naprawa pojazdów
- Dbanie o swoje stanowisko pracy ? czystość, porządek
- Utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego
- Znajomość zagadnień mechaniki samochodowej oraz sprzętu
budowlanego ( koparki, samochody ciężarowe itp.)
- Dobra organizacja pracy
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Pracę w doświadczonym zespole

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt pod nr tel. 691-986-171 (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 -15:00) lub na adres brukpolasystent@gmail.com

Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych (Dz.Ustaw z 2018,poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (RODO))