Promuj to ogłoszenie

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI/ KOPARKI/ ŁADOWARKI

Data dodania: 2019-10-21 10:13:17ID: 5590

691Pokaż numerbrukpolasystent@gmail.com

Firma PUB Brukpol poszukuje pracowników na stanowisko operator koparki, ładowarki lub koparko-ładowarki.

Miejsce pracy: powiat gostyński

Obowiązki:
- obsługa koparki, ładowarki lub koparko-ładowarki
- realizacja prac transportowych i załadunkowych
- usuwanie gruzu, ładowanie na samochody transportowe
- dbanie o powierzony sprzęt

Wymagania:
- Aktualne uprawnienia do obsługi koparki, ładowarki lub koparko-ładowarki
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę na pełen etat
- Możliwość przyuczenia do zawodu
- Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie + premie

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na brukpolasystent@gmail.com lub kontakt telefoniczny w celu przedstawienie szczegółów oferty. Numer: 691-986-171 (proszę dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 -15:00).
Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.