Promuj to ogłoszenie

Grafik komputerowy

Data dodania: 2019-06-07 17:08:44ID: 4727

655Pokaż numersekretariat@davi.com.pl

Przedsiębiorstwo Handlowe ?DAVI? Spółka z o.o.
z siedzibą w Czachorowie 46, 63-800 Gostyń poszukuje kandydata na stanowisko

Grafika komputerowego

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
? Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub ciekawe portfolio projektów
? Znajomości programów graficznych: Corel Draw, Adobe Photoshop;
? Bardzo dobrej organizacji pracy
? Komunikatywności oraz umiejętność pracy w zespole
? Zaangażowania i wychodzenia z inicjatywą
? Kreatywności
? Terminowości
Zakres obowiązków:
? tworzenia materiałów graficznych i treści
? przygotowywanie i adaptacja materiałów graficznych na potrzeby: e-commerce, promocja online, Social Media (banery produktowe I reklamowe, posty graficzne Facebook i Instagram)
? przygotowywanie i adaptacja projektów materiałów drukowanych (m.in. ulotki, foldery,gazetki)

? Oferujemy:
? stabilne warunki zatrudnienia
? atrakcyjne warunki wynagrodzenia stałego
? możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej , szybko rozwijającej się, stabilnej firmie
? wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie listu motywacyjnego i CV

Proszę o umieszczenie na CV :
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji? (zgodnie z ustawą z dnia 10.05.18 o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2018 Poz. 1000).?