Promuj to ogłoszenie

Doradca Klienta w Placówce Partnerskiej Banku w Gostyniu

Data dodania: 2019-01-04 07:26:44ID: 3618

695Pokaż numerKania2607@wp.pl

Główne zadania:
? sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku
? obsługa klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych
? aktywne pozyskiwanie nowych klientów i udział w akcjach marketingowych
? realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
? wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego
? odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji
Wymagania:
? wykształcenie min. średnie maturalne
? mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych
? wysokie zdolności komunikacyjne
? nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
? wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem
? samodzielność, sumienność, odpowiedzialność
Oferujemy:
? pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w placówce partnerskiej Banku
? stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym
? profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe)
? przejrzystą ścieżkę kariery umożliwiającą rozwój zawodowy
? pracę w przyjaznym zespole

Prosimy o dołączenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego
(zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.?