Promuj to ogłoszenie

PRACOWNIK DS. ROZLICZEŃ

Data dodania: 2018-05-14 17:07:35ID: 2017

65 Pokaż numerrekrutacja@fundusz.gostyn.pl

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu
poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko:

PRACOWNIKA DS. ROZLICZEŃ

Zakres obowiązków: udział w rozliczaniu i administrowaniu projektu JEREMIE w tym m. in:
• rozliczanie projektu, zasilanie baz danych,
• tworzenie i prezentowanie zestawień, analiz, wykresów,
• praca na liczbach.
Wymagania:
• wykształcenie średnie lub wyższe - preferowane ekonomiczne,
• komunikatywność, otwartość, sumienność, dokładność, systematyczność i dyscyplina w powierzonej pracy,
• znajomość pracy z arkuszem Excel,
• umiejętność sporządzania prezentacji, zestawień,
• umiejętność planowania i ustalania priorytetów,
Oferujemy:
• ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej,
• pracę w młodym i dobrze współpracującym ze sobą zespole cechującym się wzajemnym szacunkiem i dyscypliną pracy.

Zapraszamy do składania ofert do dnia 22.05.2018 roku w siedzibie Funduszu bądź e-mailem rekrutacja@fundusz.gostyn.pl
Wymagane dokumenty CV + list motywacyjny.

W celu rozpatrzenia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest zamieszczenie informacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dołączonych dokumentach aplikacyjnych przez Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.)

Administratorem danych jest Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Składając aplikację wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Fundusz w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracownika administracyjno-biurowy. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu w przypadkach określonych w art. 32 ust.1 pkt 7 i 8 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2016 poz. 922 ze zm.).

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013