Promuj to ogłoszenie

PRACOWNIK DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

Data dodania: 2018-05-14 15:53:04ID: 2016

65 Pokaż numerrekrutacja@fundusz.gostyn.pl

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. poszukuje:

PRACOWNIKA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

Zadania:
• nawiązywanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi
• kompleksowa opieka klienta
• dbanie o najwyższą jakość obsługi i pozytywny wizerunek spółki
• poszukiwanie rozwiązań dla spółki oraz klientów
• czynny udział w rozwoju oferty i spółki
• stała praca nad rozwojem własnym
Oczekujemy:
• przedsiębiorczego myślenia i działania
• łatwości nawiązywania i rozwijania relacji opartych na zaufaniu
• umiejętności słuchania i szukania rozwiązań
• pozytywnego nastawienia do życia
• ambicji i konsekwencji w zakresie realizacji nowych projektów
• samodzielności i odpowiedzialności
• dobrej znajomości pakietu MS Office
• wykształcenia minimum średniego
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
• partnerską atmosferę w zespole
• umowę o pracę
• wszechstronne szkolenia rozwojowe
• niezbędne narzędzia pracy
Dokumenty aplikacyjne (CV + LM) prosimy przesłać na adres: rekrutacja@fundusz.gostyn.pl do dnia 22.05.2018r.

W celu rozpatrzenia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest zamieszczenie informacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dołączonych dokumentach aplikacyjnych przez Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.)
Administratorem danych jest Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Składając aplikację wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Fundusz w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracownika administracyjno-biurowy. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu w przypadkach określonych w art. 32 ust.1 pkt 7 i 8 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2016 poz. 922 ze zm.).