Zamknij
REKLAMA

Tak niewiele trzeba, żeby się ucieszyć... Od wczoraj nie przybyło nadzorowanych!

15:27, 25.03.2020 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gostyniu przekazała najnowsze informacje na temat osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym, na kwarantannie i przebywających w szpitalu. I tu dobra wiadomość. Od wczoraj nie przybyło osób na kwarantannie, ani osób hospitalizowanych. Wzrosła tylko liczba osób objętych kwarantanną. Niestety wciąż zwiększa się ilość zachorowań w kraju. Osób, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem jest ponad 950. 

Według danych przekazanych przez gostyński Sanepid osób przebywających obecnie na kwarantannie jest już 135. O 6 więcej niż we wtorek. Nie zmieniła się za to liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym. Podobnie jak wczoraj jest ich 176. W szpitalu według statystyk przebywa jedna osoba. W powiecie gostyńskim dotąd nie potwierdzono żadnego przypadku zakażenia koronawirusem. Najprawdopodobniej dziś wieczorem będą znane wyniki testu jakie wykonano u ok 50-letniego bezdomnego z Gostynia, który w nocy z wtorku na środę trafił do szpitala zakaźnego przy ul. Szwajcarskiej, a dziś stamtąd uciekł. Mężczyzna jest cały czas poszukiwany przez policję.

W całym kraju zakażenie koronawirusem potwierdzono u 957 osób (stan na godz. 15.), z czego w Wielkopolsce takich osób jest 55.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Czas startCzas start

7 0

a pijaczyny drużynowo ,,,,,,pod sklepami z tanim piwem Kolejowa Parkowa Wojska Polskiego Planty i wiele innych 17:50, 25.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Killer Idiotow Killer Idiotow

4 1

Nie ma czego gratulować. Widać, że ani Pan Starosta ani Policja nie jarzą obecnej sytuacji....

Wiocha rządzi. 19:31, 25.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jeżdżę po powiatach Jeżdżę po powiatach

0 3

Widzę osoby kręcoce się autami bez wielkiej potrzeby szukające np rośliny na działkę . W domach nie ma nikogo wyjeżdżają i spotykają się z rodzinami lekceważą zakaz . Na nic starania telewizji radia ich nic nie zatrzymuje . Oni musza mieć rozrywkę . 21:02, 25.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone