Zamknij
REKLAMA

W Pępowie robi się coraz ciekawiej... Poślednik stawia zarzuty i wzywa do publicznej debaty

18:49, 10.10.2018 | Materiał wyborczy finansowany przez KWW Gmina Pępowo Razem
REKLAMA

Kampania wyborcza w Pępowie zaczyna nabierać rumieńców. Marian Poślednik, jeden z kandydatów na wójta tej miejscowości, zarzucił swojemu przeciwnikowi kopiowanie programu wyborczego i wezwał go do publicznej debaty.

Pępowo to jedna z tych miejscowości, gdzie o fotel wójta stara się dwóch kandydatów – „namaszczony” przez odchodzącego wójta Grzegorz Matuszak i obecny senator, były wójt Pępowa Marian Poślednik. Jak dotąd kampania kandydatów przebiegała raczej spokojna. Obaj zorganizowali po jednym festynie wyborczym i obaj aktywnie udzielają się na społecznościowych portalach, prezentując sylwetki własne i swoich kandydatów do Rady Gminy Pępowo. Pojawiły się też programy wyborcze i na tym tle doszło właśnie do zgrzytu.

Marian Poślednik zarzucił Grzegorzowi Matuszakowi, że ten kopiuje jego pomysły. - Mój kontrkandydat bez doświadczenia w zarządzaniu finansami publicznymi oraz kierowaniu ludźmi kopiuje nasz program wyborczy – mówi Marian Poślednik, kandydat na wójta Pępowa i przekonuje, że jego propozycje są pokłosiem rozmów z mieszkańcami, a jego przeciwnik prowadzi kampanię zza biurka. - Program, który przedstawiliśmy w materiałach wyborczych, tworzony był z mieszkańcami i dla mieszkańców, a nie zza biurka. Obecnie nasz program prezentowany jest na zebraniach wyborczych, ponieważ potrafimy i lubimy rozmawiać – dodaje kandydat na wójta z ugrupowania KWW Gmina Pępowo RAZEM.

To jednak nie koniec zarzutów wobec przeciwnika. Poślednik podejrzewa, że nie ma on odpowiedniego doświadczenia, wiedzy i umiejętności zarządzania, by zrealizować taki właśnie program. - Nie wystarczy kopiować naszego programu wyborczego, ale trzeba jeszcze wiedzieć, jak go zrealizować. Do tego niezbędne jest doświadczenie, wiedza , umiejętność zarządzania i współpracy – mówi Marian Poślednik i wzywa Grzegorza Matuszaka do publicznej debaty. - Mieszkańcy pytają mnie, gdzie jest różnica w tych programach i jak będą realizowane. Na to pytanie odpowiemy podczas debaty – podsumowuje Marian Poślednik.

Film wzywający Grzegorza Matuszaka do publicznej debaty można zobaczyć - TUTAJ - 

 

Szanowni Mieszkańcy!

Mieliście okazje zapoznać się już z programami wyborczymi obydwu kandydatów na wójta gminy Pępowo.
Panie Grzegorzu, pora przestać się chować za plecami odchodzącego wójta, bo to nie on będzie te propozycje realizował.
Mieszkańcy oczekują wyjaśnień, w jaki sposób te propozycje zamierzamy zrealizować. Wzywam Pana do publicznej debaty.
Ja jestem gotowy w każdej chwili, a to czy ona się odbędzie, zależy tylko od Pana.

Oczekuję odpowiedzi.

(Materiał wyborczy finansowany przez KWW Gmina Pępowo Razem)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone