Zamknij
REKLAMA

"Witam. Gdzie kupie w Gostyniu lub okolicach wyroby z sarny lub dzika?"


Komentarze (3)

SanepidSanepid

2 0

XDDD 15:32, 11.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DzikDzik

2 1

W weekend w lesie będzie odstrzał może tam coś znajdziesz 21:08, 11.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AgaAga

1 1

Uważaj żeby ciebie nie ustrzelili ???? 14:52, 12.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

"Nie pozdrawiam kierowcy czarnego audi a6 na tablicach DGR, który dziś 14.06 o godzinie 12.45 blokował pas ruchu dla jazdy na wprost na placu Karola Marcinkowskiego przez ponad 10 minut, bo nie chciało mu się czekać na pasie dla jazdy w prawo gdzie chciał skręcić i liczył na to że ktoś go wpuści na początek korka, który był aż do cukrowni. Nie dość ze blokowałeś cały pas to gdy Pan z białego auta zwrócił Ci uwagę zacząłeś na niego krzyczeć i rzucać wulgaryzmami. Naucz się jeździć, a później dopiero wsiadaj w auto..."

"Witam, nagła sytuacja, czy znajduje się tutaj jakas dziewczyna która chciała by się przejść na wesele niedaleko Gostynia, które odbędzie się 21 czerwca? Oczywiście wszystkie koszty biorę na siebie, więc jeśli jesteś chętna to zastaw jakiś ślad a napewno się odezwę. Ja 28 lat, pozdrawiam i zapraszam 😉😉"

"Jaka jest cena rolety zewnętrznych z montażem?"

"Co sądzicie o lek. M. Krawiec?"

"Pozdrawiam chłopaka który dnia 14 czerwca coś po godzinie 20 przepuścił mnie i jeszcze jakieś dwóch panów na przejściu dla pieszych w Piaskach kawałek przed rynkiem 😁 Prawie we mnie wjechałeś ( to chyba było celowe 😁)i jak się na ciebie spojrzałam to się uśmiechałeś i mi machałeś😁😁. Jak się nie mylę to jechałeś czarnym samochodem Alfą Romeo 😁😊. I miałeś na sobie niebieską koszulkę😁😁. Jeżeli to czytasz to zostaw coś po sobie komentarz albo serduszko❤️😁😁 chętnie cie poznam 😁😁😍"

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone