Zamknij
REKLAMA

Życie po wyborach. Felieton Jana Dziedziczaka, posła RP

09:38, 07.06.2019 | Jan Dziedziczak, poseł RP
REKLAMA
Skomentuj

Jakiś czas temu zastanawiałem się jaki prezent dostanie nasza Ojczyzna – rozumiana jako nasza matka – na swoje święto, dzień mamy. Dzisiaj już mam odpowiedź. Polki i Polacy pokazali, że kochają Polskę, a wszystko co jej dotyczy jest dla nich ważne. W dzisiejszym felietonie na początek kilka słów o przeszłości, a druga jego część o tym, co jeszcze przed nami…

Drodzy Czytelnicy, korzystając z możliwości, dziękuję za Wasz udział w wyborach. To niezwykle istotne, że Polacy poprzez wysoką frekwencję podczas ostatnich wyborów do Parlamentu Europejskiego udowodnili, że losy naszego państwa nie są im obojętne. W sposób szczególny dziękuję wszystkim, którzy ponownie lub też po raz pierwszy zaufali Prawu i Sprawiedliwości.

Całym sercem chcę podziękować wszystkim tym, którzy swój głos oddali na mnie. To wielkie wyróżnienie móc liczyć na tak duże poparcie. Wynik, który uzyskałem, zdecydowanie najlepszy na liście PiS mimo kandydowania z 10. miejsca, daje mi mandat do dalszej, aktywnej działalności w województwie wielkopolskim oraz przekonanie, że jestem we właściwym miejscu. Dziękuję za wszelką życzliwość i wsparcie. Cieszę się, że mogę być Waszym przedstawicielem.

Chcę przypomnieć, że moje biura w Gostyniu, Lesznie, Rawiczu czy Kaliszu są dla Państwa otwarte, a moi współpracownicy gotowi, aby Was wysłuchać, a następnie wraz ze mną szukać jak najlepszych rozwiązań, aby Wam pomóc. Teraz jednak trzeba już myśleć o przyszłości. Przed nami wielka walka o kolejne lata. Podczas jesiennych wyborów Polacy zdecydują czy chcą kolejnych, dobrych zmian dla dobrobytu wszystkich polskich rodzin i rozwoju naszej Ojczyzny. Prawo i Sprawiedliwość nie zwalnia tempa. Cenimy i szanujemy Polaków, jesteśmy wiarygodni, dlatego, że dotrzymujemy danego im słowa. Polska jest krajem bezpiecznym, który rozwija się w niewiarygodnie szybkim czasie. Musimy odpowiedzieć sobie na pytanie czy chcemy kontynuacji programów, które oferuje obecny rząd czy jednak wolimy niepewność, brak zdecydowania i ciągłe zmiany swoich stanowisk w ważnych kwestiach, które proponuje dzisiejsza opozycja. Mamy trochę czasu, by przemyśleć nasze decyzje i wybory, ale co najważniejsze to, aby opowiedzieć się za Polską, bo to właśnie ona ma być największą wygraną.

Drodzy Czytelnicy, na nadchodzący czas wytchnienia, wakacji i urlopów życzę dobrego i radosnego czasu, a na ich zakończenie - bezpiecznych powrotów.

(Jan Dziedziczak, poseł RP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (10)

robsonrobson

4 1

Pozdrowienia dla Johny Danielsa namiestnika Polski Panie Pośle widziałem was na fotkach 12:20, 07.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StaśStaś

8 3

Do paki za korupcję za nasze pieniądze. Najgorsze że za nasze. 14:48, 07.06.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

TomTom

0 1

te twoje i szwagra , które nie zapłaciłeś ? 16:18, 09.06.2019


jaja

1 0

ale ty jesteś *%#)!& nawet takiej ustawy nie ma na ciebie która określa twoją głupotę 08:38, 11.06.2019


ZzzZzz

8 2

Wstyd bawicie się za Nasze pieniądze, rozdajecie na lewo i prawo, i wy mówicie o Ojczyźnie, honorze obłuda fu 18:58, 07.06.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ja ja

1 0

tak twoje bo tyle ty podatków płacisz jełopie 08:39, 11.06.2019


podatnikpodatnik

3 2

Gdy zabraknie wam kasy /wkrótce/to nikt was nie znajdzie na mapie politycznej kraju a zaczniemy żyć normalnie po ludzku bez srebników i zacofania bez pseudo księży po prostu jak w normalnym Kraju. 19:02, 08.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

polpol

3 1

brawo PiS 18:45, 09.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

????

2 1

Czy dojdzie w końcu do długo wyczekiwanej lustracji? Chyba że obecny stan jest wam na rękę.
Oczyścić sądownictwo, szkolnictwo, służby porządkowe, firmy państwowe i polityków z komunistów i agentów komunistów...
Czy podwyższycie kwotę wolną od podatku?
Czy przestaniecie podwyższać i wprowadzać nowe podatki? Podwyższyliście już ponad 10 podatków więcej niż platforma.
Czy wprowadzicie ustawę antykorupcyjną? Każdy złapany na czynie korupcyjnym zostanie wykreślony z sprawowania stanowisk publicznych.
Czy wprowadzicie kartę Polskiej rodziny? Wycofacie się z Konwencji Stambulskiej?
Czy zabronicie organizacji tęczowych piątków w szkołach?
Czy zaprzestaniecie finansowania organizacji LGBT z pieniędzy publicznych?
Czy wprowadzicie ustawę anty447? Która uznaję każdą osobę podejmującą rozmowy z stroną żydowską na temat mienia bez spadkowego za zdrajce narodowego.
Czy przedstawicie raport na temat zalet i wad z bycia członkiem UE?
Czy nałożycie podatki na zagraniczne korporację? Które wykorzystują Polską tanią siłą roboczą a Polskie firmy są narażone na nierówną konkurencję i są męczone podatkami.
Czy wpiszecie na nowo do ustawy o IPNie zakazany zwrot "Polskie obozy śmierci"? A osoby określające taki zwrot ścigać po sądach.
Czy wycofacie z życia Kartę Nauczyciela? Dokument obowiązujący od czasów PRLu.
Czy zabronicie profanacji symboli katolickich?
Czy przypomnicie w mediach publicznych o aferze FOZZ? Założeniu parti tuska i kaczyńskich za zrabowane pieniądze, za założenie polsatu, tvnu i gazety wyborczej przez byłych współpracowników SB. Kiedy ich rozliczycie?
Czy osoby wykonujące czyny lubieżne w miejscach publicznych na oczach dzieci na tzw. paradach równości zostaną pociągnięte do odpowiedzialności karnej?
Czy przedstawicie listę polityków z ich rodowodem? Kto niemcem, kto żydem, kto ruskiem i kto dostawał pieniądze na działalność po przez tzw. fundację opłacane przez obce kraje?
Czy wprowadzicie ustawę o fake newsach? Chyba nie chcemy żeby media kłamały i były jakieś granice.
Czy zamiast ściągać imigrantów, zwłaszcza obcych kulturowo ściągnięcie repatriantów? Jest wielu obywateli Polskich, którzy znaleźli się po za granicami kraju z przymusu.
Czy zajdą jakieś zmiany w organizacjach "typu" Greenpeace Polska, w której zarządzie zasiadają obywatele Niemiec a nie Polacy?
Czy poniesie ktoś odpowiedzialność za grabież 153 mld zł z OFE i podpisanie rekordowo wysokiego kontraktu na gaz z Rosją i anulowanie długu Gazpromowi 1,2 mld zł za transfer gazu?
Czy zniesiecie obowiązkowe szczepienia lub wprowadzicie rekompensaty finansowe za komplikacje zdrowotne po takowych szczepieniach?
Czy ustawowo zablokujecie możliwość przyjęcia obcej waluty np. euro w Polsce? Mamy własną jednostkę monetarną a ona jest gwarantem naszej suwerenności.
Czy uświadomicie ludzi, że UE nie jest gwarantem naszego bezpieczeństwa? Jest nim NATO.
Czy uświadomicie ludzi, że wyjście z EU nie ograniczy możliwości swobodnego przepływu? Strefę swobodnego przemieszczania się gwarantuje Strefa Schengen.
Czy nadal będziecie pozwalać na wyprzedaż Polskich firm Niemcom? Jak to miało niedawno i zostały sprzedane autobusy Solarisa i sprzętu AGD Zelmera.
Czy nadal będziecie przymykać oko na blokowanie rynków zachodnich dla Polskich producentów? np. sprzedaż nowego Ursusa w Niemczech była niemożliwa, należało zarejestrować jako używany z zerowym przebiegiem.
Czy nadal będziecie zamykać Polskie kopalnie wbrew obietnicom wyborczym a w to miejsce sprowadzać rekordową ilość węgla z Rosji?
Czy nadal będziecie się wzbraniać przed ekshumacją w Jedwabnej? W innych krajach nie ma problemów z ekshumacjami Żydów, a tym razem chodzi w większości o obywateli Polskich wyznania mojżeszowego.
Czy jako rząd nie macie możliwości obsadzenia Polaka na stanowisku dyrektora w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN?
Czy cmentarze Polskie będą finansowane w sposób adekwatny co do finansowania cmentarzy żydowskich w Polsce (100 mln zł)?
Czy dostaniemy reparację wojenne od Niemiec? 18:10, 10.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

1 0

Polska w ruinie, jak zapowiadali tak zrobili ☹️☹️ 11:52, 02.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone