Zamknij

EUROSTER - oferta pracy

15:24, 04.04.2018 Ogłoszenie Aktualizacja: 15:24, 04.04.2018

Firma Euroster poszukuje osób do pracy na stanowisko:

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wsparcie działu sprzedaży w obsłudze operacyjnej klientów
- przygotowywanie raportów na potrzeby klientów
- obsługa przedstawicieli handlowych
- dbałość o prawidłową i terminową realizację zamówień
- wystawianie dokumentów sprzedaży na podstawie zamówień
- utrzymywanie właściwej komunikacji między poszczególnymi działami
- przygotowywanie paczek oraz listów przewozowych do wysyłki

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
- wykształcenia minimum średniego, preferowane wykształcenie wyższe
- praktycznej znajomość pakietu MS Office
- dobrej organizacja pracy
- mile widziane doświadczenie w dziale obsługi klienta
- umiejętności pracy w zespole
- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do wiedzy oraz doświadczenia
- pakiet ubezpieczeń grupowych

MIEJSCE PRACY – Chumiętki

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

(Ogłoszenie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%