Zamknij

Termmik - oferta pracy

07:00, 26.10.2017 Ogłoszenie Aktualizacja: 10:59, 15.03.2018

Firma TERMMIK przyjmie do pracy:

AUTOMATYK

Zadania:

? Montaż instalacji elektrycznych

? Konserwacja oraz naprawa instalacji

? Podłączanie szaf rozdzielczych i okablowanie szaf sterowniczych.

? Montaż przewodów według rysunku technicznego

? serwisowanie urządzeń grzewczych i wentylacyjnych

Wymagania:

? Wykształcenie min zawodowe, mile widziane kierunkowe

? Zaangażowanie i motywacja do pracy

? Prawo jazdy kat. B

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz

uprawnienia na adres [email protected]

W CV prosimy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Termmik Marcin Michalak ul.

Poznańska 50, 63-820 Piaski dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych

rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z

2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili

przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."

(Ogłoszenie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%