Zamknij
REKLAMA

Samochody używane. Prosto z Salonu.

07:18, 11.11.2019 | J.J
Skomentuj

Pewny samochód używany, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Das WeltAuto to sieć odkupu i sprzedaży samochodów używanych zlokalizowana przy salonach dealerskich marek: Volkswagen, Škoda i SEAT w całej Polsce. Teraz Das WeltAuto jest również w Lesznie, przy Salonach Ciesiółka Auto Group.

Jeśli chcesz mieć pewny samochód, wnikliwie sprawdzony pod względem jego historii oraz przebiegu i w doskonałym stanie technicznym, to zacznij poszukiwanie wśród ogłoszeń motoryzacyjnych Ciesiółka Auto Group.

SPRAWDŹ

Najwyższą jakość samochodów używanych gwarantuje certyfikat Das WeltAuto.
Zyskujesz pewność i jeszcze więcej korzyści:

* gwarancję na samochody z certyfikatem Das WeltAuto,
* dostosowane do Twoich potrzeb finansowania
* możliwość zostawienia pojazdu w rozliczeniu,
* wyselekcjonowane najlepsze auta używane.

Szeroka gama oferowanych pojazdów jest dla nas jednak tylko solidnym fundamentem, na którym chcemy zbudować coś większego. Zależy nam przede wszystkim na sprzedaży samochodów sprawdzonych, których stan techniczny nie budzi zastrzeżeń. Zanim oferowane przez nas samochody używane zostaną dopuszczone do sprzedaży, przechodzą drobiazgową kontrolę pod względem bezpieczeństwa i stanu technicznego. 

1) Test jakości, któremu poddawane są nasze samochody, składa się aż ze 117 etapów, które pozwalają nam wyselekcjonować dla Ciebie to, co najlepsze. 

2) Skrupulatnie sprawdzamy pochodzenie każdego samochodu, jak i to, czy jest bezwypadkowy. 

3) Dodatkowo weryfikujemy jego historię, rok produkcji i przebieg, ponieważ wiemy, jak dużą rolę odgrywają one przy podjęciu decyzji o zakupie. 

4) Dbamy też o to, by każde oferowane przez nas auto osobowe nie pozostawiało żadnych wątpliwości co do jego bezpieczeństwa. Wszystkie uszkodzone elementy, jeśli zachodzi taka potrzeba, są w trakcie jego przygotowywania do sprzedaży wymieniane na nowe, zgodnie z wysokimi standardami jakości i wymogami programu Das WeltAuto. 

5) Ostatnim szlifem jest skrupulatne czyszczenie i odświeżanie wnętrza każdego z naszych samochodów, abyś mógł się nim cieszyć od pierwszej jazdy.

Co ważne, jazda próbna w naszym punkcie Das WeltAuto to nie przywilej, lecz prawo. Wystarczy umówić termin, a interesujące Cię auto zostanie dla Ciebie przygotowane. 


Kupując używany samochód, ważna jest gwarancja oraz pewna historia i przebieg. 

 

Gwarancja
Każdy samochód z programu Das WeltAuto objęty jest co najmniej roczną gwarancją zapewniającą pokrycie kosztów napraw, kompleksową obsługę w salonie oraz naprawy z użyciem oryginalnych części zamiennych, zgodnie z technologią producenta.

Pewna historia i przebieg
W Das WeltAuto przeprowadzamy szczegółową weryfikację historii samochodów, dzięki czemu znamy ich faktyczny przebieg i pochodzenie. Programem Das WeltAuto objęte mogą zostać wyłącznie samochody, które posiadają udokumentowaną historię przeglądów i napraw w ASO.

Sprawdzamy dokładnie każdy szczegół w książce serwisowej auta i weryfikujemy wszelkie nieścisłości. W ostatnim etapie kontroli samochody sprawdzane są przez naszych mechaników- specjalistów, którzy weryfikują zgodność dokumentacji auta z jego faktycznym stanem. Dzięki tak szczegółowej weryfikacji Klient może mieć pewność, że kupuje auto z prawdziwą historią i przebiegiem!


Znajdź swój wymarzony samochód i skontaktuj się ze sprzedawcą.
Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.


 Maxymilian Grochowski                                                                   Damian Janik

             Specjalista ds. sprzedaży                                                             Specjalista ds. sprzedaży
                 samochodów używanych                                                             samochodów używanych
                tel. +48 667 976 204                                                                         tel +48 693 850 600


SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY
KLIKNIJ

 

Ciesiółka Auto Group sp.j.
Autoryzowany dealer

VOLKSWAGEN | SKODA | FORD
Leszno | Al. Konstytucji 3 Maja 13
64-100 Leszno
www.ciesiolkaautogroup.pl

Obserwuj nas na FACEBOOKU

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

ArekArek

8 0

To jest to nigdy przenigdy od handlarzy zawsze kupisz scierwo na kazdym kroku zrobia człowieka na szaro oby znikneli z rynku , Dosyc tego cwaniactwa 10:21, 11.11.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Oszukany Oszukany

4 0

Masz rację sam wpadłem w takie gowno , kupiłem auto w komisie w Gostyniu na Jana Pawła (każdy zna pewnie ten komis ) W ten sam dzień co kupiłem uszkodził się silnik .. ( nie polecam tego komisu 17:55, 11.11.2019


REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone