Zamknij
REKLAMA

Sala konferencyjna przy plaży - zorganizuj niezapomniany event

09:21, 28.08.2019 | J.J
Skomentuj

W amerykańskich filmach czy serialach często oglądamy obrazki z imprez przy plaży z pięknym oświetleniem, hawajskimi zdobieniami i dobrze wyposażonymi barami. Każdy z nas chciałby się znaleźć na takiej imprezie. W polskich warunkach nie jest to do końca możliwe przez zalesienie i pasm wydm, który oddziela budynki od plaży. Jest jednak kilka takich miejsc, które pozwolą nam się poczuć jak na hawajskiej zabawie.

Impreza integracyjna nad morzem?

 Duże firmy każdego roku organizują swoim pracownikom imprezy integracyjne. To czas, w którym chcą podziękować pracownikom za ich ciężką pracę a także zacieśnić więzi. Takie spotkanie to także doskonała okazja na przeprowadzenie szkoleń motywacyjnych a także przedstawienie strategii działania na kolejny rok.

Firmy prześcigają się w pomysłach na organizację takich imprez, wyszukują piękne miejsca i przygotowują mnóstwo atrakcji, by zadowolić pracowników i podkreślić prestiż firmy. Dobrym pomysłem jest zorganizowanie takiego eventu przy plaży. Każdy uwielbia morze, więc spotkanie w takim miejscu to będzie strzał w dziesiątkę. Sala konferencyjna przy plaży pozwoli na zorganizowanie zarówno szkoleń jak i wieczornej imprezy.

Event w stylu hawajskim

Po całodniowych szkoleniach wieczorne imprezy są  już mniej formalne. Nic nie stoi na przeszkodzie, by taką imprezę przy plaży zrobić w stylu hawajskim. Pracownicy mogą się  ubrać w kolorowe lub białe stroje ozdobione hawajskimi naszyjnikami. Trzeba zadbać o dodatkowe szczegóły, jak np. ogniste pochodnie, drinki serwowane w wydrążonym kokosie czy kelnerki w słomianych spódniczkach. Do tego nastrojowa muzyka latino i przepis na udaną imprezę gotowy.

 O takim spotkaniu trzeba pomyśleć w miesiącach letnich, kiedy to pogoda pozwala na takie nocne szaleństwa. Jeśli nie jesteśmy w stanie sami zorganizować takiej imprezy to na pewno z pomocą przyjdzie nam sala konferencyjna lub zaprzyjaźniona firma zajmująca się organizacją eventów. Wtedy niczym więcej, oprócz złożenia rezerwacji, nie będziemy musieli się przejmować.

Nadmorskie atrakcje

 Dla każdego pracownika możliwość spędzenia kilku dni nad morzem to będzie dodatkowa nagroda. Morze kojarzy nam się zawsze z błogim odpoczynkiem i wakacjami. Oprócz szkoleń i zorganizowanych imprez warto zaplanować dla uczestników czas wolny. W tym czasie chętnie skorzystają z możliwości pływania i wylegiwania się na słońcu. Organizacja takiego eventu w znanym kurorcie umożliwi pracownikom spacery deptakami, spędzanie miłych chwil w lokalnych kawiarenkach czy zwiedzanie najważniejszych atrakcji- latarni morskiej czy portu.

Jeśli chcemy, żeby nasi pracownicy dobrze odpoczęli to postarajmy się im zapewnić przynajmniej trzydniowy pobyt. Jedna noc w miejscowości oznacza zazwyczaj powrót do domu z ogromnym bólem głowy. Przy trzech dniach starczy czasu na wszystko, zarówno na szkolenia, wieczorne eventy a także nadmorski odpoczynek. Z takiego wyjazdu pracownicy wrócą zadowoleni a ich piękna opalenizna długo będzie przywoływać wspomnienia udanego wyjazdu.

 Więcej informacji na https://nadmorski.pl/business-positive/centrum-konferencyjne/sale-konferencyjne/

(J.J)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone